Wizytówki bigowane – czy to dobry wybór?

Szukasz idealnej wizytówki, która doskonale zaprezentuje Twoją markę, a także będzie odwzorowaniem Twojego profesjonalizmu oraz klasy i natknąłeś się na pojęcie bigowania? Zastanawiasz się, na czym ono polega i czym wyróżniają się wizytówki bigowane od tradycyjnej wersji? W takim razie zapraszamy do lektury!

Wizytówki bigowane – jak wyglądają i czym się charakteryzują?

Wizytówki są niezaprzeczalnie jedną z podstawowych rozwiązań do zaprezentowania firmowego wizerunku, wręczane podczas spotkań biznesowych, na targach czy też konferencjach stanowią doskonałą reklamę, ułatwiają kontakt w przyszłości, a także zachęcają do szerszego zapoznania się z ofertą firmy. Obecnie na rynku dostępne są różne wersje wizytówek pod kątem kształtu, formatu, zdobień czy też grubości – czym jednak charakteryzuje się wariant bigowany? Jest to składana wizytówka, która daje Ci więcej możliwości! Złożona ma wymiary klasycznej wizytówki, natomiast po rozłożeniu daje powierzchnię dla dodatkowych informacji i efektywnej reklamy! Chcesz więc przekazać dłuższy komunikat przy zachowaniu prostej formy? Cenisz sobie rozwiązania subtelne i nienachalne? Postaw na wizytówki bigowane! Na pierwszej stronie mogą one zawierać podstawowe dane i logo, a po otwarciu – bardziej szczegółową ofertę dostępnych produktów oraz usług. Ciekawym pomysłem są również wizytówki bigowane w połączeniu z miejscem do zbierania punktów i pieczątek w programie lojalnościowym – taki karnet z pewnością będzie miał honorowe miejsce w portfelu obdarowanego! A co Ty zaprezentujesz na swoich wizytówkach bigowanych? Pobudź swoją kreatywność, pole do popisu jest szerokie!

Wizytówki bigowane – eleganckie, oryginalne, wyjątkowe!

Papier wykorzystywany do produkcji wizytówek bigowanych jest składany w taki sposób, aby nie powstały na nim żadne nieestetyczne załamania i zagięcia – wizytówka bigowana jest więc niezwykle elegancka i wraz z oryginalnym projektem graficznym z pewnością profesjonalnie zaprezentuje Twoją firmę. Na wizytówkach bigowanych istnieje możliwość wykonania zdobień i wyróżnień – złocenia, srebrzenia czy lakierowania UV 3D. Koniecznie zapoznaj się z ofertą: https://chroma.pl/pl/wizytowki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.