Wolność, piękno, Zakopane – poznaj kulig i inne atrakcje

Kuligi w Zakopanem to idealna aktywność zimowa, idealna zarówno dla par, jak i rodzin. Niezależnie od tego, czy chcesz zabrać swoją ukochaną na romantyczną i malowniczą przejażdżkę saniami przez zalesioną zimową krainę otaczającą region Tatr czy też chcesz podekscytować swoje dzieci zabawą zimową rodem z „Jingle Bells”, jest wiele firm, które chętnie pomogą Ci zaplanować wspaniały zimowy wypad.

Warkot koni i inne dźwięki, jakie wydają, gdy biegną przez pola, to dźwięki, które zostają z tobą na całe życie. To stary jak świat dźwięk wolności i piękna, który wywoła dreszczyk emocji na każdym kroku i wywoła uśmiech na twarzy. Właśnie tym są kuligi w Zakopanem – niezapomnianą przygodą!

Organizacja kuligów na medal

Dla górali organizujących kuligi w Zakopanem konie przynoszą radość. Ich zwierzęta to duża część rodziny. Opieką i hodowlą koni zajmują się od dawna. Dlatego można mieć pewność, że krzywda tym zwierzętom na pewno się nie dzieje.

Aby mieć własną szansę na przejażdżkę wozem lub saniami, zaplanuj rezerwację z wyprzedzeniem. Wymagana jest rezerwacja, a przejażdżka zazwyczaj trwa grubo ponad godzinę, z odrobiną czasu na rozgrzewkę przy gorącej czekoladzie i odwiedziny koni i wielu innych zwierząt bawiących się w stajni. Sanie mogą pomieścić grupy zwykle od 8 do 10 osób. Pamiętaj, aby ubrać się odpowiednio do pogody i przygotować się na dzień pełen przygód – bo na pewno taki będzie!

Będąc w Tatrach nie przegap swojej szansy na magiczną chwilę podczas kuligu w zimowej krainie czarów. Szukasz wyjątkowego sposobu na idealne uzupełnienie zimowego dnia w Zakopanem? Spróbuj przejażdżki saniami ciągniętymi przez konie przez piękne, pokryte śniegiem krajobrazy. Dołącz do publicznego majestatycznego kuligu w zimowej krainie czarów lub zbierz przyjaciół i zarezerwuj ekskluzywny kulig i sanie tylko dla Was, aby przemknąć przez śnieg w pięknych górach Podhala.

Może masz w kieszeni obrączkę i masz plany, aby kulig był wspomnieniem na całe życie? W takim przypadku musisz zarezerwować kulig odpowiednio wcześnie, aby wszystko poszło idealnie. Na tle Tatr te sanie ciągnięte przez konie przedzierają się przez chrupiący puch pod ośnieżonymi drzewami, z dala od tłumów – a Ty usłyszysz upragnione „tak”. Na pewno znajdziesz w Zakopanem organizatorów, którzy specjalizują się w uchwyceniu tego wyjątkowego momentu podczas Twoich oświadczyn w czasie kuligu.

Pamiętaj jednak, że Zakopane to także liczne inne atrakcje.

Jeśli chcesz odpocząć od stoków, w Zakopanem czeka mnóstwo pokrytych śniegiem, przygotowanych tras, które czekają na Ciebie i rower zaprojektowany specjalnie do zimowej jazdy na rowerze górskim. Wydajne rowery z grubymi oponami i cały osprzęt są dostępne, aby Twoje zimowe wrażenia z jazdy na rowerze górskim były niezapomniane.

Nie masz pewności, gdzie jeździć zimą w Tatrach na rowerze? Porozmawiaj z profesjonalnym, lokalnym przewodnikiem i wypożyczalnią dostosowanych do tej aktywności rowerów. Poznaj imponującą sieć tras zimowych – miejscowe firmy na pewno chętnie udzielą wskazówek na temat tras i tego jak się ubrać, aby było wystarczająco ciepło, ale bez przegrzania organizmu.

Praca bez języka w Holandii – jak ją znaleźć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.