Chcesz aby twój ubiór wyglądał oryginalnie? Sprawdź nasze porady

Styl ubierania sporo mówi o naszym charakterze, podejściu do życia i cechach osobowości. Podczas gdy jedne osoby stawiają na klasyczny ubiór i raczej zachowawcze stylizacje, inne lubią wyróżniać się w tłumie, wyglądać oryginalnie i niebanalnie. Te drugie z pewnością znajdą coś dla siebie zarówno wśród najnowszych trendów, jak i propozycji, które na rynku odzieżowym znane są już od dawna.

Jak rzucać się w oczy strojem? Jest na to całe mnóstwo sposobów. Przede wszystkim, warto szukać ciekawych stylizacji z dala od tego, co oferują popularne sieciówki odzieżowe. W większości z nich w każdym sezonie znajdziemy dokładnie to samo, co sprawia, że na ulicach chodzą niemal klony osób wyglądających identycznie i niczym niewyróżniających się z tłumu. Ciekawie prezentują się za to osoby, które nie podążają za modnymi trendami, mają swój własny styl, ubierają się zgodnie z nim i nie przejmują tym, że wyróżniają się w tłumie.

Postaw na mocne kolory, ciekawe wzory

Jednym ze sposobów na wyróżnianie się z tłumu i bycie oryginalnym pod względem stylizacji, jest szukanie ubrań w mocnych, intensywnych kolorach. Gdy popatrzymy na większość ludzi chodzących po ulicach, są oni ubrani dosyć podobnie, jeśli chodzi o kolorystykę – dominuje czerń, biel, szarości czy kolory ziemi, a więc barwy bardzo zachowawcze i pozwalające na wtopienie się w tło. Osoby, które decydują się na mocniejsze akcenty kolorystyczne, automatycznie zaczynają się wyróżniać i prezentować oryginalnie. Jeśli ktoś założy czerwony lub intensywnie żółty płaszcz, na pewno nie pozostanie niezauważony. Podobnie jest w przypadku dużych wzorów czy ciekawych fasonów odzieży – im bardziej niebanalne i oryginalne, tym bardziej będą przyciągały spojrzenia. Oryginalny wygląd można sobie zapewnić także poprzez samodzielne szycie sobie ubrań – wtedy możemy mieć pewność, że nasza odzież jest jedyna w swoim rodzaju i nikt nie będzie wyglądał tak samo.

A może nieśmiertelna skóra?

Osoby, które lubią skórzane ubrania, często wyróżniają się w tłumie. Jeśli założymy na siebie skórzaną kurtkę czy płaszcz, na pewno będziemy wyglądać dużo bardziej oryginalnie niż osoby ubrane w klasyczne płaszcze, garnitury czy kurtki prosto z sieciówek. Skórzana odzież ma całe mnóstwo zalet – nie tylko jest niebanalna i oryginalna, ale również bardzo trwała i wytrzymała. Inwestując w odzież czy galanterię wykonaną z naturalnej skóry możemy mieć pewność, że będą nam służyły przez wiele sezonów i praktycznie nigdy nie wyjdą z mody. Dobra kurtka skórzana damska świetnie pasuje zarówno do codziennych stylizacji, jak i do bardziej eleganckich kreacji. Za każdym razem prezentuje się oryginalnie, przyciąga spojrzenia, a jednocześnie sprawia, że osoba ją nosząca czuje się doskonale. Wybierając skórzaną odzież można więc mieć pewność, że w tłumie na ulicy na pewno będziemy się wyróżniać w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.