Wypożyczalnie Ferrari i innych sportowych aut. 4 ciekawe modele

Dreszcz emocji, charakterystyczny ryk dużego silnika, zazdrosne spojrzenia innych kierowców – to wszystko jest doskonale znane tym, którzy mieli okazję usiąść za kółkiem sportowego auta. Niestety, pomimo licznych zalet, posiadanie takiego samochodu ma też pewne wady. Najważniejsza z nich to z całą pewnością kwestie finansowe – zarówno, jeśli chodzi o zakup, jak i użytkowanie. Dobrym rozwiązaniem może więc okazać się wypożyczenie. Tym bardziej, że wybór modeli dostępnych w wypożyczalniach jest naprawdę szeroki. Oto 4 przykładowe opcje.

  1. Wypożyczalnia Ferrari 488 GTB
  2. Wynajem Mercedesa A45S
  3. Wypożyczenie BMW M2
  4. Wypożyczenie Audi R8 PLUS

Wypożyczalnia Ferrari 488 GTB

Aerodynamiczne kształty nadwozia oraz nadzwyczaj niska maska przyciągają wzrok i wyróżniają auto na każdej drodze. Ferrari 488 GTB po raz pierwszy pojawiło się na frankfurckich targach w 2015 i od tamtej pory jest jednym z najbardziej pożądanych samochodów sportowych na świecie. Marzenie o jego poprowadzeniu można spełnić dzięki ofercie, jaką przygotowała wypożyczalnia Ferrari. Dzięki niej możemy przejechać się tym kultowym już autem tylko za 500 złotych za dobę. To najlepsza okazja do tego, by poczuć, jak 670-konny silnik rozpędza pojazd do setki w niespełna 4 sekundy.

Wynajem Mercedesa A45S

421 koni mechanicznych, ośmiostopniowa skrzynia biegów, dwa sprzęgła, zapewniający optymalną przyczepność napęd na cztery koła i pięcioosobowe wnętrze – tak w najprostszych słowach można opisać Mercedesa A45S. To auto wymyka się wszelkim klasyfikacjom. Z jednej strony jest wygodnym, pojemnym samochodem, a z drugiej – zachwyca osiągami i przyciąga spojrzenia. O tym, jak wielką przyjemność potrafi dać kierowcy (i oczywiście również pasażerom) potrafi dać A45S, można przekonać się już za 500 złotych za dobę.

Wypożyczenie BMW M2

BMW M2 urzeka sportowym wzornictwem, którego najważniejszymi wyróżnikami jest mocno zaakcentowany przód, charakterystyczne dla tej marki spore wloty powietrza nadające mu drapieżnego charakteru oraz oraz spore nadkola. Najważniejszy jest jednak silnik, który ma moc 370 koni mechanicznych. Prowadzenie M2 jest łatwiejsze dzięki ABS, ESP i wspomaganiu kierownicy, za których poprawne działanie odpowiada komputer pokładowy. Doba wynajęcia BMW M2 to wydatek 500 złotych.

Wypożyczenie Audi R8 PLUS

Audi R8 to auto idealne dla kierowców szukających oryginalnej, sportowej styliki oraz sporych osiągów. Napęd na cztery koła, ośmiocylindrowy silnik o mocy 610 koni mechanicznych, przyspieszenie 3,2 sekundy do setki i prawie w całości aluminiowa karoseria to jego najważniejsze cechy. Tego, jakie wrażenia daje kierowcy, można dowiedzieć się za 500 złotych za dzień.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.