Wypożyczalnie samochodów – z przeznaczeniem dla każdej grupy docelowej

Wypożyczalnia samochodów posiadająca w swej ofercie jedynie np. limuzyny, może nie mieć tylu klientów, co wypożyczalnia oferująca swym klientom różnorodną flotę, począwszy od małych, małolitrażowych samochodów osobowych, a  skończywszy na potężnych ciągnikach przeznaczonych to transportu dalekobieżnego. Jeśli wypożyczalnia chce wyjść naprzeciw klientowi z każdej grupy docelowej, musi posiadać jak najbardziej różnorodną flotę, przeznaczoną do wynajęcia.

Taką przykładową wypożyczalnią może być https://www.wypozyczalniasamochodowbielsko.pl która posiada w swojej flocie wiele samochodów, mogących spełnić praktycznie każde wymagania. Poza tym każdy klient – czy to przedsiębiorca, czy też osoba fizyczna – może negocjować warunki umowy, oczywiście pod pewnymi warunkami. Wypożyczalnia tak – jak każda inna – ma swój cennik. Jednak nie każda wypożyczalnia przewiduje negocjacje cen wynajmu aut. Często możemy się spotkać z cenami zupełnie „sztywnymi”, nie podlegającymi żadnej negocjacji. Nie jest to dobre i może zniechęcić, przynajmniej część potencjalnych klientów.

Wypożyczalnia przyjazna dla każdej grupy docelowej

Skup samochodówOznacza to, że klientami takiej wypożyczalni mogą być zarówno klienci o znacznym stanie swego konta, jak również ci, którzy takiego konta nawet nie mają. Może to się wydawać nierealne w dzisiejszym świecie, ale wielu obywateli naszego pięknego kraju nie posiada własnego konta. Powodów może być mnóstwo. Jest wielu jeszcze ludzi nieufających bankom, choć zapewne stanowią oni znaczną skrajność.

Ale i tacy mogą przecież wynająć samochód, jeśli np. chcieliby odwiedzić rodzinę w innym mieście, lub po prostu pojechać na zlot absolwentów szkolnych. Na takie okazje nie opłaca się kupować samochodu, a można je wynająć i to całkiem niezłe.

Przy okazji można „pokazać  się” rodzinie, czy znajomym. Wielu ludzi tak robi. Jadą na imprezę rodzinną np. limuzyną, w której czują się choćby przez ten krótki czas „panami świata”. Wypożyczalnia może spełnić marzenia nie tylko w tym zakresie – czyli poprawienia własnego samopoczucia, czy połechtania swego ego.

Wielu nowożeńców wynajmuje tego typu samochody i płaci znacznie taniej, niż w przypadku „pożyczenia” czegoś odpowiedniego wraz z kierowcą. Nic przecież nie przeszkadza temu, aby np. pani młoda pojechała do ślubu samochodem jako kierowca, a jej przyszły małżonek – jako pasażer siedzący obok niej. Niemożliwe? Wręcz przeciwnie. Jest to całkowicie realne i już z powodzeniem praktykowane w większych miastach.

Samochód do pracy

Samochód „do pracy” – może mieć dwa znaczenia: można dojeżdżać do pracy wynajętym autem, a można to auto wynająć, aby pracować (np. ciężarówki). Profesjonalna wypożyczalnia udostępni odpowiedni samochód na tzw. „każdą okazję”. Właściciel samochodu używa swego auta do wszystkich okazji. Dojazd do pracy, na imprezę, chrzciny, ślub w rodzinie, czy nawet pogrzeb. Ale posiadacz „dobrego adresu” odpowiedniej wypożyczalni, na te wszystkie okazje może pojechać za każdym razem innym autem. I wcale nie zapłaci dużo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.