Ogród zimowy? Z Aluboss to nic trudnego

Lato w Polsce stopniowo się wydłuża, ale nadal naszemu klimatowi daleko do Włoch czy Hiszpanii. Tymczasem ty kochasz rośliny i najchętniej dbałabyś o nie i cieszyła się ich urodą przez cały rok. Nic prostszego, stwórz po prostu swój własny ogród zimowy. Zwłaszcza że z Aluboss to nic trudnego. Sprawdź sam: https://aluboss.pl/

Profile aluminiowe

Archaiczne drewno naprawdę jest już przeżytkiem, Wymagało ogromnej troski i stałej pielęgnacji. Konstrukcje wykonane z aluminium malowanego proszkowo są zdecydowanie bardziej wytrzymałe, a co więcej, zamontowane raz, po prostu pozwalają o sobie zapomnieć. Aluminium jest całkowicie odporne na korozję, a system paneli aluminiowych Aluboss pozwala na tworzenie dowolnych konstrukcji. Montaż na klik jest banalnie prosty i szybki i pozwala na dowolne wydzielenie przestrzeni w twoim ogrodzie. Wystarczy wypełnienie i masz pełną i szczelną zabudowę.

Ogród na trasie? Podstawa to zadaszenie

Nie ma najmniejszego problemu w tym, aby twój ogród znalazł swoje miejsce na tarasie. W tym przypadku konieczny jest tylko wybór właściwego zadaszenia. Chodzi o to, aby do roślin docierała odpowiednia ilość światła, ale też o to, aby latem za bardzo się nie nagrzewały. Idealnym rozwiązaniem, które proponuje Aluboos będzie zapewne szkło VSG. To materiał wyjątkowo trwały i co ważniejsze bardzo bezpieczny. Jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia, co sprawia, że twojemu ogrodowi nie zaszkodzą spadające gałęzie czy gradobicia.

Konieczne są ściany

Rośliny wymagają dodatkowej ochrony, nie tylko przed zimnem, ale też porywistym wiatrem. Latem natomiast potrzebują jak najwięcej naturalnego słońca. Warto postawić na systemy przesuwne. Montaż tafli szklanych na wygodnych prowadnicach sprawi, że będziesz mieć możliwość ich odsłaniania i zamykania w zależności od warunków atmosferycznych. Równie dobrze możesz decydować się na przeszklenie stałe. Taka zabudowa to ekskluzywne rozwiązanie, które automatycznie powiększa przestrzeń twojego domu. Obecne technologie, stosowane przez Aluboss pozwalają na wykonanie ścian o bardzo dużych rozmiarach. Niewątpliwym atutem takiego rozwiązania jest pozyskanie dodatkowego, wyciszonego wnętrza, dopasowanego do twoich indywidualnych potrzeb.

Balkon w bloku- tu także znajdziemy rozwiązanie

Nie ma najmniejszego problemu, aby rośliny wypełniły twoją przestrzeń i były dobrze chronione także wtedy, jeśli mieszkasz w bloku. Zabudowa balkonu może być oparta na systemie stałych lub przesuwnych przeszkleń i może dotyczyć także najwyższej kondygnacji, bo istnieje możliwość konstrukcji dachu. Jeśli zdecydujesz się na system przesuwnych drzwi na rolkach, naprawdę możliwości są praktycznie nieograniczone, bo mogą zawierać aż sześć torów jezdnych.

Nie zapomnij o oświetleniu

Nie zapominaj, że zapewne będziesz chcieć cieszyć się urodą swoich roślin także jesienią i wczesną wiosną, gdy zmrok zapada zdecydowanie wcześniej. Wystarczy zamontować w listwie głównej praktyczne oświetlenie LED z odpowiednim transformatorem, najlepiej sterowane za pomocą pilota. Dzięki temu nie wychodząc z ciepłego salonu, podświetlisz ogród i pokażesz gościom swoje osiągnięcia botaniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.