Znajdź lekarstwo na finansowe kłopoty

Próbując się ratować z finansowej opresji, bardzo często szukamy pomocy w bankach ubiegając się na przykład o kredyt konsumpcyjny. Jednak nie każdy może się na taki krok pozwolić.

Choroby domowego budżetu

Z problemami finansowymi boryka się ponad połowa Polaków i jest to problem, na który bardzo często trudno znaleźć słuszne rozwiązanie. Zwłaszcza, że domowy budżet potrafi zostać nadszarpnięty przez wiele niespodziewanych wydatków. Mowa tutaj oczywiście o przeciekającym dachu, awarii samochodu, wycieczki szkolnej dzieci, czy całej masie innych rzeczy, za które niestety trzeba płacić. Próbując się ratować z finansowej opresji, bardzo często szukamy pomocy w bankach ubiegając się na przykład o kredyt konsumpcyjny. Jednak nie każdy może się na taki krok pozwolić. Wynika to z faktu, że większość banków ma bardzo ścisłe zasady udzielania kredytów i wniosku nie mogą składać osoby, które mają już kredyt lub nie są zatrudnione na umowę o pracę. A brak stałego dochodu to ryzyko utraty pieniędzy dla banku.

Lekarstwo na problemy w budżecie

Dlatego też rozwiązaniem, które szturmem podbiło rynek finansowy to pożyczka dla bezrobotnych. Może być skierowana dla osób, które są zatrudnione na umowę o dzieło lub zlecenie, lub podejmują się często pracy tymczasowej. Jest to też pożyczka bez zaświadczeń. Do złożenia wniosku wystarczy mieć ukończone 21 lat, posiadać aktualny dowód osobisty oraz konto bankowe. Trzeba posiadać również polskie obywatelstwo. Wniosek można złożyć przez Internet w dowolnym momencie. Pożyczka dla bezrobotnych daje możliwość pożyczenia małej kwoty pieniędzy, która pomoże uregulować dziury w budżecie, takie jak naprawa samochodu, zakup nowego sprzętu AGD czy też spłacenie raty kredytu w banku. Dużym atutem tego rodzaju pożyczki jest to, że klient, który pierwszy raz składa wniosek w parabanku może skorzystać z oferty darmowa pożyczka. Przy tej ofercie nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów, a spłacamy dokładnie tyle ile pożyczyliśmy w wyznaczonym przez parabank terminie.

Dawkowanie leku

Pożyczka bez zaświadczeń posiada jeszcze jeden atut, o którym warto powiedzieć. Każdy parabank na swojej stronie posiada formularz lub specjalne suwaki, służące do określenia kwoty pożyczki i wysokości raty. Jest to pomocne rozwiązanie, dzięki któremu unikniemy dodatkowych kosztów, czy też pożyczenia wyższej kwoty niż nam była potrzebna.

Jeden komentarz dla wpisu: “Znajdź lekarstwo na finansowe kłopoty

  • 25 stycznia 2018 at 18:28
    Permalink

    Niezły artykuł, rzeczywiście to może pomóc w chwilach trudności finansowej :)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.