Oferty pracy napędzanej radością

Praca wypełnia nam niemałą część życia. Dlatego szukając wyzwań zawodowych, warto zwracać szczególną uwagę na tych pracodawców, którzy przywiązują wagę do wysokich standardów zatrudnienia, atmosfery, możliwości rozwoju i realizacji pasji swoich pracowników. Czy to w ogóle możliwe, aby znaleźć tego typu zatrudnienie? Przyjrzyjmy się, jak to wygląda w sieci dealerskiej BMW.

Radość z pracy w BMW

BMW to znana na całym świecie motoryzacyjna marka premium z ponad stuletnią historią. To połączenie tradycji z nowoczesnością. Ale pozycja lidera to nie tylko wysokiej jakości pojazdy czy akcesoria do nich. To przede wszystkim zaangażowani pracownicy. Zwłaszcza ci, którzy w codziennej pracy mają wpływ na kreowanie wizerunku marki i dbałość o jej jakość. Należą do nich m.in. pracownicy sieci dealerskiej, jak np. sprzedawca samochodów, doradca serwisowy, mechanik samochodowy, asystent serwisu czy magazynier części.

BMW poszukuje ludzi z pasją, samorealizujących się poprzez dążenie do wyznaczonych zawodowych celów. Potrafiących dzielić się swoją pasją. Ludzi, którym praca z klientem i dla klienta sprawia po prostu radość.

Jakie są korzyści z pracy w BMW?

Pracodawca oferuje wystandaryzowane, profesjonalne programy szkoleniowe, które ułatwiają kompleksowe wdrożenie się na nowym stanowisku pracy. Jeżeli połączyć to z przyjazną atmosferą, dobrymi zarobkami i możliwością rozwijania pasji motoryzacyjnych, to jest to przykład idealnego miejsca pracy.

Ważną kwestią w życiu zawodowym pozostają jednocześnie różnorodność zadań, bezpieczeństwo, ergonomia i komfort pracy. Osoby zajmujące się bezpośrednio usługami serwisowymi mają dostęp do bezpiecznych, nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych czy chociażby bezprzewodowych urządzeń diagnostycznych.

Jak wygląda proces rekrutacji w BMW?

Oferty pracy w BMW znajdziemy w wygodnym w nawigacji serwisie praca-dealerbmw.pl. Formularze nie są nadmiernie rozbudowane, łatwo załączymy CV, wiele rubryk szybko zaznaczymy dzięki odpowiednim polom wyboru, bez konieczności żmudnego wpisywania odpowiedzi.

W przypadku rekrutacji na niektóre stanowiska, jak np. doradcy serwisowego, pracodawca uatrakcyjnił jej proces o element gry rekrutacyjnej, pozwalającej przybliżyć kandydatowi codzienność pracy w salonie. Dzięki niej także zespół rekrutacyjny może lepiej poznać samego kandydata. Gra ma postać interaktywnego filmu wideo.

Zatrudniając pracowników, BMW korzysta ze wsparcia zespołu firmy rekrutacyjnej 313C, która usprawnia ten proces i czyni go jeszcze bardziej profesjonalnym.

Czas na Twoją decyzję

Podczas rekrutacji można skorzystać z opcji “Pomocy”, zawierającej najczęściej zadawane pytania. Zostaniemy także poinformowani o terminach i postępie procesu. A jeśli nie udałoby nam się w danej chwili znaleźć odpowiedniej oferty pracy, możemy aktywować powiadomienia o ofertach pracy, staży i praktyk.

Aby poznać aktualne oferty pracy, przekonać się o przyjazności procesu rekrutacji, a na końcu móc czerpać radość z pracy w BMW, wejdź na stronę https://www.praca-dealerbmw.pl i zobacz, co dla Ciebie przygotowano!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.