Winda dekarska i jej niekwestionowane zalety

Windy dekarskie wyróżniają się następującymi zaletami:

  • Łatwa konfiguracja – nie są wymagane żadne specjalne narzędzia

  • Prosta obsługa – bez specjalnego szkolenia

  • Zaprojektowane do jednoosobowej obsługi

  • Nieskomplikowane w transporcie

  • Idealne do przenoszenia materiałów w trudno dostępne miejsca

  • Stworzone specjalnie dla dachów z wysokimi szczytami, gdzie materiał mógłby się zsunąć

Takie rozwiązanie oszczędza czas i pracę, do tego jest niewymagające dla pleców w porównaniu do ręcznego podnoszenia. To system praktycznie bezawaryjny dzięki wytrzymałej konstrukcji, a mniej ruchomych części zawsze oznacza mniej konserwacji. Właśnie dlatego winda dekarska jest rozwiązaniem, które również powinieneś przemyśleć w kontekście swoich potrzeb.

Bezpieczeństwo

Wysokiej jakości winda dekarska to bezpieczna, tania i wysoce niezawodna metoda podnoszenia ciężkich, niestabilnych produktów na dach lub w magazynach. To zwiększa produktywność, zmniejsza zmęczenie pracowników, zmniejsza zarówno ryzyko kontuzji, jak i samych kontuzji. Zmniejsza roszczenia odszkodowawcze pracowników, minimalizuje prawdopodobieństwo nałożenia grzywny przez BHP za nieprawidłowe wnoszenie ciężkich przedmiotów po drabinie.

Mimo wszystko jest to rozwiązanie niedrogie. Znajdziesz konkurencyjne ceny, a na pewno jest to bardziej opłacalne niż wynajem wózka wysięgnikowego lub przenośnika dachowego. Zmniejsza grzywny BHP za niewłaściwe noszenie oraz zmniejsza koszty roszczeń z tytułu uszkodzeń dróg dojazdowych, trawników i terenów zielonych.

Winda dekarska – system przyjazny dla środowiska

Możesz też zdecydować się na innowacyjny wciągnik elektryczny, który jest pierwszym podnośnikiem do materiałów, który bezpiecznie odsuwa operatora od ładunku za pomocą specjalnie zaprojektowanej kasety sterowniczej. Zawieszka jest połączona z wciągnikiem za pomocą specjalnej linii, dzięki czemu operator może stać w bezpiecznej odległości od ładunku.


To system jest wolny od szkodliwych emisji, dzięki czemu można go używać w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Jest też zdolny do kontrolowanego schodzenia, umożliwiający płynne podnoszenie i opuszczanie drabiny.

Najwyższa jakość

Najwyższej jakości windy dekarskie są sprzedawane firmom takim jak Twoja. Niezależnie od tego, czy jesteś wykonawcą instalującym pokrycia dachowe, bocznice, świetliki, panele słoneczne czy okna, czy też kierownikiem materiałów w magazynie – znajdziesz systemy, które zadają o Twoje bezpieczeństwo oraz doskonałość, jakość i obsługę.

Lekkie i wytrzymałe – te windy dekarskie są zaprojektowane tak, aby były najlżejsze i najtrwalsze w branży pokryć dachowych. Tym samym mogą być używane do podnoszenia różnorodnych materiałów. Ciężko pracowano nad tym, aby móc zaoferować coś, co jest w stanie pomieścić wszystkie rodzaje gontów, w tym nowsze, cięższe. Możesz również podnieść różne elementy za pomocą specjalnych przystawek do wind drabinowych. Są to wysokiej jakości windy, dzięki czemu potrzeba napraw automatycznie maleje. Jeśli jednak jakaś część się zepsuje, można je szybko i łatwo naprawić w terenie. Abyś mógł dalej pracować, jak najszybciej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.