Myjnia parowa – pomysł dla początkujących przedsiębiorców

Czyszczenie samochodu, odkąd powstały te pojazdy spędza sen z powiek wszystkim kierowcą. I dzisiaj – choć wydawałoby się, że mamy tyle nowoczesnych rozwiązań nadal wielu z nas nie znalazło naprawdę skutecznego sposobu doprowadzenia auta do czystości. Ale o to nadchodzi rewolucja i Ty możesz stać się jej częścią! Jest to nic innego jak parowa myjnia samochodowa, czyli pomysł na biznes nawet dla początkujących przedsiębiorców.

Dlaczego nawet finansowy żółtodziób może wejść w ten interes?

Z racji łatwości i szybkości otwierania biznesu tego rodzaju. Ułatwieniem numer jeden jest zminimalizowana biurokracja – czyli całkiem odwrotna sytuacji aniżeli w przypadku tradycyjnej myjni samochodowej. Tutaj nie musimy się ubiegać o żadne mniej bądź bardziej skomplikowane formalności, zgody, pozwolenia – co od razu sprawia, że zwyczajnie bardziej się chce zaangażować w taki biznes. Im mniej skomplikowanych procedur – tym mniej stresu!

Sama myjnia samochodowa opierająca się na zastosowaniu pary to strzał w dziesiątkę

Potencjalni klienci z pewnością pokochają ją za to, że czyści o wiele bardziej dokładnie niż myjnie konwencjonalne. Kolejnym profitem wynikającym z korzystania z niej właśnie jest to, że w okresie zimowym kierowca nie będzie musiał martwić się o zamarznięte uszczelki – tego problemu po prostu nie będzie. Nie ma tutaj miejsca na takie niedociągnięcia – czysty samochód Twojego klienta to czysty zysk dla ciebie. Najlepszym dowodem na to jest chociażby ten fakt, że biznesmeni do niedawna jeszcze planujący otwarcie tradycyjnej myjni samochodowej po zapoznaniu się z możliwościami i plusami, jakie niesie ze sobą parowa myjnia samochodowa – odrzucają pomysł wcześniejszy na rzecz właśnie takowego. Bo po co pakować się w konwencjonalne rozwiązania, skoro ma się szansę na większy sukces wraz z innowacyjnym rozwiązaniem nie wiążącym się z koniecznością uzyskania wodno-prawnych pozwoleń?

Zobacz także:

Wersja mobilna?

I jeszcze jedna rzecz – taka parowa myjnia samochodowa najlepiej sprawdzi się w wersji mobilnej. Co za tym idzie – klient będzie cieszył się bo nie ruszając się z domu uzyska lśniący czystością samochód, a usługodawca dodatkowo zaoszczędzi, bo nie będzie musiał sobie zawracać głowy wynajmem lokalu.

Zatem nic dziwnego, że za już teraz za granica takiego typu myjnie cieszą się coraz to większym zainteresowaniem i trend ten można także już zauważyć w Polsce. Mobilne myjnie parowe to naprawdę kapitalny sposób na szybkie dotarcie klienta, co równa się szybkiemu powiększaniu bazy klientów. Spodoba się to szczególnie grupie docelowej ceniącej sobie wygodę jak również efekt końcowy, jakim jest nic innego jak właśnie skuteczność usług. Myjnia parowa z dojazdem do klienta może się zatem okazać naprawdę żyłą złota.

Zatem jeśli należysz do osób szukających doskonałego pomysłu na dochodowy biznes – nie musisz szukać już dalej. A żeby było jeszcze przyjemniej warto wiedzieć, że z racji tego że myjnia ta jest pro eko urzędy bardzo chętnie rozdają na takie firmy dofinansowania. Na co zatem czekasz? Skorzystaj!

Zainteresował Cię temat własnej myjni? Zdobądź więcej informacji tutaj www.myjnieparowe.biz oraz tutaj ww.greensteam.pl

Jeden komentarz dla wpisu: “Myjnia parowa – pomysł dla początkujących przedsiębiorców

  • 1 czerwca 2016 at 07:34
    Permalink

    Niby pomysł z myjnią fajny ale przecież każdy ma teraz Karchera w domu i sam sobie myje auto. Te myjki ciśnieniowe nie są teraz takie drogie i za kilka stówek można już coś lepszego kupić. A propo, czytałem na http://zastepczy.org/, że można dostać samochód zastępczy z OC i moje pytanie brzmi: czy jak zdaje samochód do tej wypożyczalni to muszę go oddać umytego czy nie?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.