Potencjał drzemie w Tobie, znajdź go!

Wielu z nas wciąż przegrywa walkę ze swoimi wewnętrznymi ograniczeniami, które skutecznie zatrzymują nas w miejscu, w którym się znajdujemy. Tymczasem, w zdecydowanej większości przypadków porażki, jakie ponosimy, mogłyby zostać zamienione w sukces. Jedynym ograniczeniem okazuje się nieumiejętność dostrzeżenia swojego potencjału, mocnych stron i określenia sposobu ich wykorzystywania w realnych sytuacjach. Jeżeli chcesz odmienić ten stan rzecz, skorzystaj z pomocy profesjonalnego coachingu.

Akademia Sokrates – Twoim przewodnikiem

Jeżeli poszukujesz oferty, która oferuje profesjonalny coaching w Krakowie, sprawdź propozycję dostępną na akademiasokrates.pl.
To miejsce, w którym znajdziesz kompleksową pomoc w zakresie pracy nad samym sobą. Profesjonalny coach poświęci Ci tyle czasu, ile będzie potrzebne na dobre poznanie Twojego charakteru, odkrycie mocnych stron, potencjału, ale, i co ważniejsze, wad, które hamują Twój proces samorealizacji. Coach zostanie specyficznym przewodnikiem, który pokaże Ci, którą drogą podążyć, by osiągnąć sukces. Wiedza, doświadczenie i znajomość odpowiednich technik wydobywania mocnych stron, które zostały przykryte nieśmiałością, niepewnością siebie i kompleksami, sprawią, że odnajdziesz w sobie potencjał, który przyniesie Ci sukces.

akademia-sokrates-coaching

Jak działamy?

Akademia Sokrates wykorzystuje najbardziej skuteczne metody współpracy z osobą, która pragnie podjąć pracę nad sobą, celem wydobycia ukrytych mocnych stron, które przełożą się na osiągnięcie sukcesu. Akademia Sokrates korzysta z najbardziej sprawdzonych metod, wśród, których znajdują się m. in. modele S.C.O.R.E i G R O W, dlatego jeżeli szukamy oferty na skuteczny coaching w Krakowie, Sokrates to najbardziej optymalna propozycja.

Szeroka oferta

Akademia Sokrates świadczy usługi, które dedykowane są szerokiemu gronu odbiorców. Dostępne są zarówno zajęcia indywidualne, jak i program przeznaczony dla firm, dedykowany szkoleniom grupowym, w których udział będzie mogło brać co najmniej kilkanaście osób. Szkolenia coachingowe uwzględniają również różnorodność tematyki, jaka może być głównym punktem pracy podczas spotkań. W ofercie znajdują się m. in. szkolenia z zakresu kompetencji menadżerskich, trenerskich, handlowych, konsultingowych, ale także z poprawiania umiejętności negocjacyjnych, a także zdolności do prawidłowego określania i rozumienia swoich stanów emocjonalnych. Akademia Sokrates stanowi pełną ofertą wszystkich możliwych zajęć coachingowych. Jeżeli mieszkasz w Krakowie i pragniesz poprawić swoją wiarę w siebie i swoje umiejętności, sprawdź tą ofertę Akademii Sokrates – Coaching w Krakowie.

Jeden komentarz dla wpisu: “Potencjał drzemie w Tobie, znajdź go!

  • 25 kwietnia 2016 at 09:08
    Permalink

    Szkolenia tego typu to fajna sprawa. Zwiększają samoocenę i pomagają podczas zarządzania zespołem w pracy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.