Wigilie firmowe coraz bliżej! Sale konferencyjne w województwie mazowieckim organizują również spotkania wigilijne

Czas świąt Bożego Narodzenia to idealna okazja, aby podsumować cały rok pracy i podziękować swoim pracownikom za trud, jaki włożyli w rozwój Twojej firmy. Ale przede wszystkim jest to czas radosny i magiczny, wzmacniający więzi pomiędzy ludźmi – w tym przypadku, między Tobą a Twoimi współpracownikami lub kontrahentami. Z racji zbliżającego się okresu bożonarodzeniowego, zadbaj
o swoją kadrę i zorganizuj niezapomnianą firmową wigilię! Przedstawiamy dwa przykładowe hotele, które oferują wynajem sal konferencyjnych na świąteczne spotkania. Całą bazę obiektów wynajmujących sale konferencyjne na firmowe wigilie znajdziesz tutaj – http://www.salekonferencyjne.pl/wigilie-firmowe/.

Hotel Jaworowy Dwór w sercu Mazowsza

Szczegółowe informacje o obiekcie oraz bazę obiektów konferencyjnych na Mazowszu znajdziesz tutaj – http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/.
Magia tego miejsca sprawi, że ten wyjątkowy wieczór będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla Ciebie, jak i Twoich podwładnych. Ten XVIII-wieczny szlachecki dworek oferuje 2 sale konferencyjne, nowocześnie wyposażone oraz klimatyzowane. Większa sala konferencyjna znajduje się w Dworku Głównym i, w zależności od upragnionego rozstawienia miejsc, może pomieścić maksymalnie 40 lub 60 osób. Mniejsza, zlokalizowana jest na zewnątrz, o powierzchni 15m2, dla niewielkich grup do 10 osób. Obiekt dysponuje również, od 2017 roku, dwoma nowymi salami w mniejszym Dworku. Wieloletnie doświadczenie personelu Jaworowego Dworu gwarantuje profesjonalną organizację świątecznego eventu, zarówno na poziomie atrakcji i rozrywek, jak i wyśmienitego cateringu z wachlarzem wyboru wigilijnego menu. A wszystko to zaledwie 40km od stolicy! Dla osób z dalszych okolic Warszawy, dworek oferuje komfortowe noclegi – na terenie całego obiektu może równocześnie nocować 56 gości. Każdy z 20 pokoi ma swój unikalny styl i autentyczne umeblowanie. Jaworowy Dwór jest odpowiednim wyborem nie tylko dla zorganizowania firmowej wigilii, ale także dla wydarzeń takich, jak szkolenia czy konferencje.

Hotel Panorama pod Warszawą

Imponującej wielkości Hotel Panorama ma do zaoferowania aż 20 różnych sal konferencyjnych, więc nie ma problemu w zorganizowaniu świątecznego spotkania małej oraz dużej grupie Gości. Najmniejsza sala konferencyjna liczy 30m2. Sale można łączyć z innymi, aby uzyskać satysfakcjonującą ilość miejsc – jest to szczególne ważne, gdy organizuje się konferencje lub spotkania edukacyjne. Hotel Panorama przedstawia wyjątkową ofertę dla wigilijnego meetingu w Góralskiej Chacie. Klimat tego miejsca ociepli stosunki między współpracownikami, a tradycyjne menu stworzy magiczną iluzję rodzinnej atmosfery. Na terenie obiektu znajduje się również baza noclegowa z wyjątkowo szerokim wyborem: pokoje standardowe oraz o podwyższonym standardzie, apartamenty, a także możliwość zanocowania w wyżej wspomnianej Chatce – w sumie 107 miejsc noclegowych na całym terenie tego potężnego hotelu.

Nie zwlekaj i zarezerwuj salę na firmową wigilię już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.