Ciekawe atrakcje wcale nie muszą być płatne

Bardzo często jest tak, że wydaje nam się, iż atrakcje muszą być związane z mniejszym lub większym wydatkiem, ale to nie jest prawda. Bardzo dobrym przykładem jest obecny weekend w Warszawie. Patrząc na sprawę szczegółowo, można rzec, że najbliższy weekend w stolicy gwarantuje nam multum przykładów. Nie powiemy sobie o wszystkich przykładach, ale z pewnością będzie ich tyle, aby każdy czytelnik zgadzał się z tekstem.

Czas na przykłady

Rozpocznijmy od Zimowego Parku Fontann. Niech jednak nikt nie myśli, że chodzi o wodę. Dokładniej rzecz ujmując, zamiast wody będziemy mieć do czynienia ze strumieniami światła. Być może część z Was pomyślała teraz, że takie strumienie to nic nadzwyczajnego, ale wszystko nie zostało jeszcze powiedziane. Otóż główna parkowa fontanna zostanie zamieniona w animowaną rzeźbę z 30 000 ledowych punktów. Jeżeli chodzi o kolory, trzeba powiedzieć na temat kolorów tęczy. Dodatkowo uczestnicy będą świadkami motywów filmowych oraz świątecznych utworów, które wpadają w ucho (utworów w wykonaniu klasycznym oraz popowym).

Na wstępie tekstu powiedzieliśmy sobie, że odnosimy się do najbliższego weekendu, ale należy też podkreślić, że Zimowy Park Fontann odbywać się będzie do 28 stycznia (piątek — niedziela).

Bilety na koncerty - kupuj bezpiecznieKolejny przykład to Pastorałkowy Koncert Interaktywny. Według słów organizatorów mowa o koncercie najpiękniejszych pastorałek w wykonaniu młodych artystów z Pragi. Uczestnicy koncertu mogą mieć pewność, że czekają niezwykłe oraz wyjątkowe interpretacje opierające się na muzyce tradycyjnej. Co więcej, zapewne będzie skocznie, energetycznie oraz z niezwykłym etnicznym klimatem.

Kolejnym przykładem niech będą rodzinne spotkania z grami. Gry planszowe niosą za sobą same zalety — dokładnie mówiąc mamy kształcenie spostrzegawczości oraz pamięci, pobudzanie do myślenia oraz uczenie strategii i wspólnego działania. Czy można się nad czymkolwiek zastanawiać? Wydaje się, że nie, ale ostateczna decyzja należy tylko i wyłącznie do Państwa.

Ostatni przykład to “Wielkie Granie i Ślizganie”. Mowa o imprezie sportowo-rekreacyjnej, która odbędzie się przy ul. Sosnkowskiego 10. Każdy uczestnik może liczyć na liczne konkursy, gry oraz zabawy (za wszystko odpowiadać będzie AZS Warszawa oraz AZS Łyżwiarstwo Figurowe). Na scenie zobaczymy m.in. CLEO, IMEO oraz Renatę Dąbkowska z zespołem Dystans. Za prowadzenie imprezy odpowiadać będzie Maciej Smoliński (prezenter telewizji Polo TV).

Wpływ pogody

Na koniec coś, o czym być może niektórzy zapomnieli, czyli pogoda. Jeśli wydarzenie odbywa się na świeżym powietrzu, warto sprawdzić zapowiadaną prognozę pogody. Koniecznie należy jednak mieć na uwadze, że prognoza pogody Warszawa nie jest gwarancją. Czas pokaże, czy uczestnicy będą mieli prawo do narzekań. Niemniej nikt nie mówi tutaj o narzekaniach na organizatorów. Z pogodą jeszcze nikt nie wygrał. W walce z pogodą zostaje tylko szukanie alternatywy w postaci organizowania wydarzenia pod dachem (trzeba mieć jednak świadomość, że specyfika wydarzenia nie zawsze pozwoli na dokonanie takiego kroku).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.