Dlaczego warto skorzystać z rat online?

Klienci, chcący zrealizować zakupy w sieci, mają dostęp do różnorodnych form finalizacji transakcji. Wspólnym mianownikiem modułów jest transfer środków pomiędzy kontem klienta a rachunkiem rozliczeniowym e-sprzedawcy. Alternatywne rozwiązanie stanowi ekspresowa pożyczka od operatora systemów transakcyjnych.

Opis

Raty online są formą kredytu przyznawanego po złożeniu przez klienta odpowiedniego wniosku. Formularz jest prosty i krótki, w związku z czym jego wypełnienie nie zajmuje wiele czasu. Po piętnastu minutach na adres mailowy przychodzi decyzja od operatora płatności z dokładnymi informacji, dotyczącymi oprocentowania i warunków spłaty. Każdy klient może rozłożyć należność za zakupy na dopasowane do własnych preferencji raty. Maksymalna wartość kredytu wynosi 20 000 zł. Okres spłaty szacowany jest natomiast w granicach od 3 do 48 miesięcy.

Korzyści

Raty online stanowią duże udogodnienie dla konsumentów i właścicieli e-sklepów. Pozwalają, bowiem zrealizować zakupy w przypadku niewystarczającej ilości środków finansowych. Funkcja ta ogranicza liczbę porzuconych koszyków w obrębie platformy sprzedażowej. Raty online wspomagają ponadto działania marketingowe ukierunkowane na zbudowanie trwałych relacji z klientami. Usługę można włączyć w panelu administracyjnym dostępnym w obrębie konta założonego u operatora. Transfer pieniędzy realizowany jest w ciągu dwudziestu czterech godzin po rozpatrzeniu wniosku wysłanego przez klienta. Szybkość usługi wpływa na czas realizacji zamówienia. Klienci, korzystający z rat online, nie muszą wypełniać skomplikowanych i złożonych formularzy. Na decyzję czeka się kilkanaście minut. Cała procedura odbywa się z pominięciem podpisania dokumentów. Transakcja jest jednak bezpieczna. Właściciele e-sklepów często udostępniają swoim klientom funkcjonalne kalkulatory. Bez problemu mogą oni obliczyć wysokość comiesięcznej należności.

Raty online stanowią bezpieczną i dogodną usługę dostosowaną do zapotrzebowania klientów. Warto więc zapoznać się ze szczegółami systemu, korzystając z informacji dostępnych na stronie internetowej https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.