Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie dodatkowe na podróż służbową?

Otworzą ci drzwi każdego salonu na lotnisku. Stewardzi znają cię po imieniu. Jesteś członkiem w każdym programie lojalnościowym. To wspaniała strona bycia biznesmenem podróżującym w interesach. Mniej efektowna strona? Odwołane loty. Tajemniczo znikające torby. Głowa na kolanie przez pięć godzin.

Na szczęście ubezpieczenie podróż służbowych może pomóc chronić Cię, gdy coś pójdzie nie tak. Oto w jaki sposób!

Dlaczego potrzebuję ubezpieczenia podróżnego w podróży służbowej?

Kiedy wybierasz się na wakacje, kupujesz osobiste ubezpieczenie podróżne, aby chronić swoją podróż, czasem nawet wystarcza karta EKUZ (wakacyjnapolisa.pl). W ten sposób, jeśli Twoja podróż zostanie odwołana lub przerwana z powodu objętego ubezpieczeniem, otrzymasz zwrot kosztów, które nie podlegają zwrotowi. Ale czekaj – nie płacisz za podróż służbową z własnej kieszeni, więc po co płacić za własne ubezpieczenie podróżne?

Ponieważ istnieje ubezpieczenie podróżne służbowe w celu ochrony Ciebie i Twoich dóbr i nie zawsze możesz liczyć na Twoją firmę. Jeśli Twój osobisty laptop zostanie skradziony z lotniska, czy Twoja firma zapłaci za jego wymianę? A czy wtedy gdy poważnie zachorujesz podczas podróży służbowej za granicę, czy Twoja firma pokryje rachunek za szpital? Solidny plan ubezpieczenia podróży służbowych zapewnia ochronę i spokój, dzięki którym możesz podróżować z pewnością siebie i spokojem ducha. Ponadto, jeśli kupisz ubezpieczenie tego rodzaju, możesz liczyć na wiele interesujących zniżek.

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie dla podróży służbowych?

Oto sekret kilku osób: Jeśli często podróżujesz służbowo (więcej niż 3 razy w roku), uzyskasz największy zasięg za najmniej pieniędzy dzięki rocznemu planowi ubezpieczenia podróży. Roczne ubezpieczenie podróżne obejmuje wszystkie podróże na cały rok, zarówno służbowe, jak i osobiste, za jeden niski koszt.

Twoje korzyści między innymi obejmują:

20170804_095727_640x480Ubezpieczenia od kolizji / utraty szkód, które może zabezpieczyć Cię przed płaceniem za uszkodzenia lub kradzież samochodu.
Pomoc w nagłych zasiłkach medycznych z tytułu ubezpieczenia medycznego i za problemy stomatologiczne, które występują podczas podróży. Zapalenie wyrostka robaczkowego w Paryżu? Bolący ząb w Berlinie? Jesteś przygotowany.
Możesz liczyć tez na pomoc w przypadku świadczeń medycznych w nagłych wypadkach, które zapewniają niezbędny medycznie transport do najbliższego szpitala lub odpowiedniego ośrodka po pokrytej chorobie lub urazie. Jest to niezwykle ważne, nawet jeśli chodzi o ratowanie życia, szczególnie jeśli odwiedzasz odległe regiony.

Jest też ubezpieczenie w przypadku anulowania podróży i w ramach ochrony przed przerwami w podróży w celu pokrycia kosztów opłaconych z góry, bezzwrotnych, jeśli musisz anulować lub przerwać podróż z powodu objętego ubezpieczeniem. Masz też w pakiecie ubezpieczenie na sprzęt komputerowy i na usługi związane z wynajmem sprzętu biurowego, aby zaoszczędzić czas, jeśli Twój iPad zniknie, gdy linia lotnicza będzie obsługiwała Twoją walizkę. Możesz też korzystać ze świadczeń z tytułu opóźnień np. pod postacią zwrotu kosztów za posiłki, zakwaterowanie i utracone koszty z góry, gdy podróż jest opóźniona z powodu objętego ubezpieczeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.