Jak zamienić robótki ręczne w intratny biznes? Kilka wskazówek!

Czy wiesz, że możesz zarabiać na szydełkowaniu? Dla niektórych największym sposobem na zarabianie pieniędzy na szydełku jest blogowanie, ale istnieje kilka różnych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie i możesz je również włączyć w swoje życie. W tym poście podzielimy się sposobami zarabiania pieniędzy na szydełkowaniu i pracy z domu, a także zasobami dla każdego, kto chce otworzyć sklep lub założyć bloga!

Niezależnie od tego, czy szukasz dodatkowego zajęcia w celu uzupełnienia swoich dochodów, czy po prostu dużo szydełkujesz i chcesz zamienić swoje prace w gotówkę, oto kilka sposobów na zarobienie pieniędzy. To świetna opcja, ale wymaga pracy. Musisz się promować i być na bieżąco, aby odnieść sukces. Zamiast zniechęcać cię do próbowania, chcemy dać ci realistyczne oczekiwania dotyczące tego, czym jest prowadzenie firmy szydełkowej. Każdy może założyć sklep Etsy lub sprzedać kilka sztuk, ale musisz poświęcić się i zaangażować w pracę, aby uzyskać z tego coś prawdziwego.

Sprzedaj gotowe przedmioty

Jeśli dużo szydełkujesz, są szanse, że masz rzeczy, które są już gotowe. Sprzedaj je! Opublikuj je na Facebooku, możesz udostępnić je znajomym i rodzinie, aby dać ludziom szansę na kupienie Twojej pracy. Jeśli możesz coś zrobić, na przykład proste czapki i małe koce lub ubrania dla dzieci, ludzie je kupią. Istnieje ogromny rynek robótek ręcznych i jest to jeden z łatwiejszych sposobów zarabiania pieniędzy, ponieważ już coś tworzysz.

Plusy:

  • Robisz to, co chcesz: jeśli lubisz robić czapki, zrób je! Jeśli chcesz zrobić coś innego, zrób to! To zależy od Ciebie, jak chcesz spędzić czas, na czymś co naprawdę lubisz robić.

  • Ty decydujesz, ile otrzymasz zapłaty: jesteś szefem, więc możesz zdecydować, ile chcesz otrzymać za swój czas. Możesz to zrobić, jeśli chcesz sprzedać koc za 50 zł lub 200 zł, to zależy od Ciebie. Inne rzeczy do przemyślenia tutaj to koszt materiałów, spędzony czas, to, co chcą inni itp.

  • Pracuj, kiedy chcesz: harmonogram każdego jest inny, więc w ten sposób możesz tworzyć swoje przedmioty, kiedy tylko masz na to czas.

Minusy:

  • Czeka na Ciebie mnóstwo pracy: nie chodzi tylko o zrobienie czapki i wystawienie jej na necie. Będziesz musiał poświęcić czas na szydełkowanie zapasów przedmiotów, promowanie ich, wysyłanie i pozostawanie na bieżąco z innymi obowiązkami.

  • Uzyskanie wyników może zająć trochę czasu: może upłynąć kilka tygodni lub miesięcy, zanim coś się faktycznie sprzeda. Zwłaszcza jako nowy sprzedawca musisz mieć świadomość, że może Ci to zająć trochę czasu, zanim ktoś złoży pierwsze zamówienie. Potem następny i następny, dopóki nie zbudujesz spójnego rynku.

  • Zarobek jest sezonowy: jesienią i zimą zobaczysz o wiele więcej zamówień i zarobisz więcej pieniędzy, ale druga strona jest również prawdą. Wiosna i lato to czas kiedy ciepłe i wełniane produkty nie sprzedają się tak chętnie, więc bez względu na to, jak dobrze sobie radzisz, w cieplejszych miesiącach będą spadki.

 Artykuł powstał we współpracy z: shop.bobbiny.com .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.