Proterm – sklep online z kształtkami mosiężnymi i ciepłownictwem

Idąc z duchem czasu oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów coraz więcej sklepów stacjonarnych decyduje się na rozpoczęcie działalności w Internecie. W ostatnim czasie zrobiła tak również hurtowna instalacyjna Proterm. Działająca od ponad 15 lat na rynku, jedna z większych stacjonarnych hurtowni instalacyjnych w Bydgoszczy postanowiła rozszerzyć swoją działalność o sprzedaż internetową.

Ruch ten pozwolił na zwiększenie zasięgu sklepu na teren całej Polski. Hurtownia w swoim asortymencie posiada produkty z branży grzewczej i sanitarnej wysokiej jakości, uznanych producentów oraz posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty. Jedną z bardziej rozbudowanych kategorii w ofercie sklepu są kształtki mosiężne. Należą do nich m.in. nakrętki mosiężne, kolana, trójniki mosiężne, mufy, korki, śrubunki proste i kątowe czy redukcje mosiężne.

Duży wybór kształtek mosiężnych w sklepie hydraulicznym Proterm!

Odpowiedni dobór kształtek pozwala rozbudować istniejącą instalację w dowolnym kierunku, zmniejszać średnicę rur, łączyć je ze sobą oraz z urządzeniami sieci zewnętrznych czy zabezpieczać końcowe części instalacji przed wyciekami znajdującymi się w niej czynnika. Każdy z elementów dostępny jest we wszystkich podstawowych rozmiarach występującym na rynku, tak aby klient mógł dopasować go do swoich potrzeb. W ofercie sklepu dostępne są również kształtki mosiężne chromowane. Przeznaczone są one do łączenia elementów w instalacjach wodnych. Warstwa chromu zapewnia dodatkową powłokę ochronną, poza tym sprawia, że kształtki dłużej zachowują estetyczny wygląd. Często również, ze względu na swój wygląd kształtki i rury mosiężne chromowane wykorzystywane są jako element dekoracyjny instalacji.

kształtki mosiężne

Zastosowanie kształtek mosiężnych

Kształtki i złączki mosiężne znalazły zastosowanie głównie w instalacjach wodnych, grzewczych oraz gazowych. Dzięki temu, że w większości przypadków są one gwintowane lub przeznaczone do lutowania montaż ich jest łatwy i szybki. Nie przepuszczają one gazów i promieniowania UV, a dzięki odpowiedniej budowie powierzchni czołowej można uzyskać dużą szczelność połączenia. Dlatego chętnie wykorzystywane są przez instalatorów w instalacjach gazowych. Są one również odporne na działanie wysokich i niskich temperatur. Dzięki właściwościom miedzi, tj. odporności na korozję oraz właściwościom antybakteryjnym stosuje się je w instalacjach, co do których wymagany jest reżim sanitarny. Natomiast śrubunki mosiężne ze względu na to, że posiadają wzmocnione, grube ścianki, przez co nie pękają pod wpływem wysokich temperatur i wzrostu ciśnienia w instalacji stosuje się do podłączania kaloryferów do centralnego ogrzewania.

Bydgoska hurtownia hydrauliczna Proterm zaprasza klientów do zakupów w sklepie stacjonarnym jak i w Internecie. Zapewniamy szeroki wybór produktów w konkurencyjnych cenach, jak również, wynikające z wieloletniego doświadczenia fachowe doradztwo i szybki czas realizacji zamówienia połączony z niskimi kosztami przesyłki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.