Kursy dla grafików komputerowych? Gdzie, i za ile?

Kursy dla grafików komputerowych mogą prowadzić do wielu możliwości rozwoju zawodowego.. Mogą one również pomóc doskonalić twoje umiejętności twórcze na poziomie osobistym – w zależności, czego oczekujesz. Jeśli masz talent do rysunku lub zamiłowanie do sztuki, należy rozważyć podjęcie takiego kursu. A jeśli wiesz, że chcesz być projektantem to te zajęcia mogą pomóc Ci szlifować twoje umiejętności i dać szansę na dobry zarobek. Dodatkowo, mogą one również być w stanie pomóc Ci dowiedzieć się, co konkretnie chcesz robić w przyszłości, jeśli jeszcze nie wiesz. Jeśli jesteś zainteresowany pracą związaną z grafiką, te kursy nauczą cię wszystkiego, co trzeba w tym temacie wiedzieć. Poza tym, możesz zdobyć doświadczenie potrzebne do podjęcia wielu różnych zadań.

Kursy dla grafików komputerowych mogą również przygotować się do pracy związanej z branż gier. Możesz też dzięki nim pomóc klientom poprawić wygląd i funkcjonalność ich strony, bloga lub innych źródeł online. Możesz im pomóc w określeniu, jaka kolorystyka będzie działać najlepiej dla określonych przez nich celów. Można również zwiększyć swoją wartość rynkową poprzez dodatkowe zajęcia w ramach takich kursów. W ten sposób, będziesz miał większe znaczenie w ramach stworzenie strony dla klienta, gdyż ten nie będzie musiał polegać na innych specjalistach – będzie miał Ciebie.

Jeśli uważasz, że kariera w tej dziedzinie może być dla Ciebie, nie wahaj się, warto wziąć udział w zajęciach, aby dowiedzieć się, czy byłoby to dobrym rozwiązaniem. Poniżej krótki przegląd miejsc w których można zapisać się na takie kursy, jak również potrzebne informacje na temat ich ceny.

Jedną z możliwych opcji jest zapisanie się na kurs organizowany przez http://www.gowork.pl/. Cena waha się od 899 złotych (wersja standardowa) do 1499 złotych (wersja z tabletem). Jak zapewniają organizatorzy w ramach tego szkolenia można kompleksowo przygotować do podjęcia pracy w charakterze grafika komputerowego. Programy, które pozna się w bardzo zaawansowanym stopniu dzięki temu szkoleniu to Adobe Photoshop, Adobe Illustrator oraz Indesign. Ukończenie kursu grafiki pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie pracy na samodzielnym stanowisku grafika komputerowego. Daj również możliwość otwarcia własnej działalności. To propozycja idealna fotografów, projektantów stron. Skorzystają z niego także osoby chcące podnieść swoje kwalifikacje lub je zmienić. Dedykowany jest także dla studentów i absolwentów.

Centrum edukacyjne http://novakursy.pl/ również ma swoją propozycję w tym temacie. Można tam znaleźć kurs dla grafików komputerowych o szerokim zakresie i w bardzo dobrej cenie. Niestety na stronie nie podano informacji na temat ceny – warto jednak pozyskać te dodatkowe informacje dzwoniąc bezpośrednio do centrum.

Kolejna propozycja pochodzi od http://www.graffo.com.pl/. Tutaj mamy naprawdę przystępne ceny. Szkolenie trwające 45 godziny w zakresie Photoshop + Illustrator + CorelDraw (5 dni szkolenia) to jedyne 595 złotych w zajęciach grupowych i 2250 zł, jeśli ktoś chce odbywać zajęcia indywidualne. Photoshop + CorelDraw (7 dni szkolenia) czyli 51 godzin szkolenia to cena 1100 złotych za zajęcia grupowe, a za indywidualne 2500 zł. Strony www i animacja – Dreamweaver, Flash to kolejna propozycja w cenie 1000 zł za 37 godzin nauki grupowej, indywidualnej – 1750 zł.

Warto również zajrzeć na http://www.szkolenia-graficzne.pl/ – to tutaj można znaleźć szkolenia graficzne m.in. w programach Photoshop, Illustrator, InDesign, CorelDRAW.. Jednak w celu zapoznania się z ceną również należy skontaktować się z pracownikami centrum szkolenia. Również i http://www.grafoteka.pl/ ma szeroką ofertę w tym temacie, z którą warto się zapoznać. Przykładowo Corel na płytach jest aktualnie w promocji. Na stronie można też zapisać się na bezpłatny kurs Photoshopa – bardzo ciekawe rozwiązanie.

Jak widać wyraźnie naprawdę jest w czym wybierać, jeśli chodzi o kursy dla grafików komputerowych. Te powyżej to tylko namiastka. Warto poszperać w sieci internetowej i znaleźć coś idealnego dla siebie.

Porad dotyczących kursów dla grafików komputerowych udzielił nam pracownik firmy graficznej Owocni.pl – projektującej Loga w Krakowie – dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.