Masz kredyt walutowy? Sprawdź, jak obniżyć jego raty!

W regulowaniu comiesięcznych zobowiązań kredytowych nie ma nic przyjemnego – wie o tym każdy, kto choć raz spłacał bankowe należności. O ile z tymi w polskich złotych zwykle nie jesteśmy w stanie nic zrobić, te, które regulujemy w walucie, możemy spróbować odrobinę obniżyć. W jaki sposób? Samodzielnie przewalutowując pieniądze w kantorze internetowym!

Zamiast banku

Zwykle to bank przewalutowuje nasze środki, co bywa dla nas nieopłacalne. Jeśli podejmiemy się wymiany na własną rękę, będziemy mogli dokonać jej w kantorze, który zaoferuje nam najkorzystniejszy spread. W kantorze internetowym Fritz Exchange, różnica może wynieść nawet kilkadziesiąt groszy! By samodzielnie wymienić środki, może okazać się konieczne założenie konta walutowego, co zwykle nie oznacza dodatkowych wydatków. Tym samym, dzięki wybraniu najkorzystniejszego rozwiązania, zmniejszymy kwotę comiesięcznych rat, a zaoszczędzone pieniądze będziemy mogli przeznaczyć na dowolny cel.

Wygoda

Oprócz wymiernych korzyści finansowych internetowy kantor to także olbrzymia wygoda. Nie musimy już stać w kolejce do okienka w jednostce stacjonarnej, czekać na jej otwarcie, tracić czasu i pieniędzy na przejazd w obydwie strony. Nasze pieniądze wymienimy w domowym zaciszu, łatwo, wygodnie i szybko. W kantorze Fritz Exchange, 90 procent transakcji realizowanych jest w zaledwie kwadrans! Jedyne, co musimy zrobić, by z niego skorzystać, to zarejestrowanie się na stronie internetowej, wpłacenie środków, które zamierzamy wymienić i zlecenie wypłaty na wskazany rachunek. Transakcja jest nie tylko błyskawiczna, ale także bezpieczna – nad bezpieczeństwem naszych środków czuwają systemy, które stosowane są w bankowych serwisach transakcyjnych.

Dla klientów indywidualnych i biznesowych

kredyty konsolidacyjneZ usług internetowych kantorów coraz częściej korzystają zarówno firmy, jak i osoby, które pracują za granicą i zarabiają pieniądze w obcej walucie. To najprostszy sposób, by przelać je rodzinom w Polsce – korzystny ze względu na czas realizacji transakcji i atrakcyjny kurs wymiany. Przy wymianach regularnych, korzystanie z usług kantoru internetowego pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, zwłaszcza gdy dokonujemy transakcji na duże kwoty. Kantor internetowy Fritz Exchange przygotował specjalną ofertę, dedykowaną klientom biznesowym, którzy mogą negocjować kursy walut. Jednocześnie do ich dyspozycji pozostają fachowcy z Biura Obsługi Klienta, dealerzy walut i specjaliści do spraw rynków finansowych, którzy negocjują z klientem wysokość spreadu i odpowiadają na bieżące pytania dotyczące korzystania z serwisu.

Firma z tradycjami

Decydując się na wymianę walut online, powinniśmy wybierać kantory, które od lat cieszą się zaufaniem i dobrą opinią klientów. Wśród liderów znajduje się m.in. Fritz Exchange – obecny na rynku już ponad 5, należący do grupy finansowej Fritz Group, posiadającej ponad 20-letnie doświadczenie w branży usług finansowych. Fritz Exchange to nie tylko bezpieczeństwo i realne oszczędności, ale także innowacyjne rozwiązania, czego dowodem jest automatyczny kantor, który w błyskawiczny sposób pozwoli wymienić gotówkę po atrakcyjnym kursie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.