Mieszkania na Tarchominie – ile trzeba zapłacić za nowe „M”?

Tarchomin jest jedną z popularnych dzielnic Warszawy, gdzie obecnie realizowanych jest wiele inwestycji mieszkaniowych. Z jakimi kosztami zakupu mieszkania na Tarchominie trzeba się liczyć?

Tarchomin w Warszawie – co warto wiedzieć przed zakupem mieszkania?

Osiedle Tarchomin zlokalizowane jest na warszawskiej Białołęce. To jedna z obrzeżnych, granicznych dzielnic miasta, która obecnie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów poszukujących własnego „M” do zakupu dla siebie lub w celach inwestycyjnych.

 

O dużej popularności Tarchomina decyduje przede wszystkim niska cena znajdujących się tam nieruchomości. Chociaż w ostatnim czasie ceny mieszkań poszły w górę w całej Polsce, w tym także w Warszawie, podwyżki cen mieszkań na Tarchominie nie były aż tak wysokie. Właśnie dlatego jest to lokalizacja, która nadal pozwala na zakupienie lokalu mieszkalnego w przystępnej cenie w porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy.

 

Mieszkania na Tarchominie z rynku pierwotnego – co oferują deweloperzy?

Nowe mieszkania na Tarchominie kupowane są dzisiaj bardzo często. Niska cena nieruchomości w tej dzielnicy w połączeniu z wieloma nowymi inwestycjami dostępnymi dla klientów powodują, że jest ona wybierana tak chętnie.

 

W ofercie deweloperów można znaleźć wiele nowych nieruchomości w przystępnych cenach, które zadowolą najbardziej wymagających klientów:

  • Do dyspozycji są kawalerki, które są nabywane najczęściej przez singli i pary oraz w celach inwestycyjnych.
  • Popularne są także mieszkania o większych metrażach dla rodzin.
  • Do wyboru są także luksusowe apartamenty.

 

Przy zakupie nieruchomości od dewelopera klienci mają również możliwość zamówienia do nich usługi wykończenia pod klucz, która polega na wykończeniu nieruchomości zgodnie z życzeniem.

 

Ile kosztują nowe mieszkania na Tarchominie w Warszawie?

Koszty związane z zakupem nieruchomości w Tarchominie rozpoczynają się od około 8-9 tysięcy złotych za metr kwadratowy nieruchomości. W niższych cenach można kupić mieszkania o większych metrażach, z kolei najdroższe są kawalerki.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.