Nowoczesna sala szkoleniowo – konferencyjna nad morzem w okolicach Gdańska

Znalezienie odpowiedniego miejsca dla spotkania lub wydarzenia biznesowego może być czasochłonne i potencjalnie zniechęcające przez tak wiele miejsc do wyboru. W poszukiwaniach na pewno pomoże lista obiektów znajdujących się w województwie pomorskim http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/pomorskie/. Lokalizacja jest jednym z najważniejszych czynników przy wyborze sali na konferencje. Wybierz miejsce, które jest wygodne dla wszystkich uczestników, z łatwymi połączeniami komunikacyjnymi lub bezpłatnym parkingiem. Nie lekceważ także znaczenia przestrzeni na zewnątrz, a cóż może być lepszego niż bliskość morza i fal? Pałac w Leźnie to trzygwiazdkowy hotel, który oferuje nie tylko noclegi, ale także nowoczesne sale konferencyjne i doskonały dojazd do miasta Gdańsk.

Konferencje w Pałacu

Hotel wzniesiony jest w okolicy lasów oddalony zaledwie: 15km od centrum Gdańska i 10km od portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. Pałac w Leźnie dysponuje 5 pomieszczeniami o powierzchniach od 15m2 do 48m2. Sale konferencyjne nadają się do organizowania różnych spotkań szkoleniowo-konferencyjnych: kameralne do 10 osób oraz większe konferencje i szkolenia dla 70 osób. Każda sala konferencyjna ma dostęp do światła dziennego i jest wyposażona w projektor multimedialny, rzutnik, ekran, flipchart oraz Internet. Aby zobaczyć pełną ofertę i galerię zdjęć sal konferencyjnych tego lub innego obiektu, wejdź na stronę internetową http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/ .

Oferta noclegowa i udogodnienia hotelu

Na terenie Pałacu w Leźnie znajduje się 16 pokoi typu Standard i 8 apartamentów – łącznie 55 miejsc noclegowych. To doskonała opcja dla Gości z dalszych stron polski lub świata. Tutejsza restauracja serwuje dania kuchni polskiej, staropolskiej oraz europejskiej. Można również skorzystać z oferty kawiarni i winiarni w klimatyzowanej części podziemia. Dla wytchnienia warto pospacerować po pobliskim parku, w którym rosną wiekowe drzewa, a alejki oświetlają latarnie. Obiekt oferuje parking na około 50 aut, istnieje jeszcze możliwość zostawienia samochodu nieco poza terenem hotelu. Pałac zaprasza również do skorzystania z oferty Centrum Rekreacji, w którym można porzucić trudy całego dnia na siłowni, w saunie lub grając w bilard.

Ta pomorska sala konferencyjna pomoże Ci rozwinąć Twój biznes!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.