Powiększanie ust – nie tylko dla starszych pań!

Powiększanie ust jest popularnym zabiegiem w całej Polsce – od Rzeszowa po Gdańsk. Takie powiększanie ust Rzeszów tworzy pełniejsze, bardziej jędrne usta. Jest stosowane w celu poprawy wyglądu i zmniejszenia zmarszczek wokół ust, czasami nazywanych „liniami palacza”. Jest równie popularny wśród młodszych kobiet chcących mieć większą górną i dolną wargę oraz starszych kobiet i mężczyzn walczących z oznakami starzenia.

Najmodniejszy sposób na powiększanie ust

Kwas hialuronowy jest zdecydowanie najpopularniejszym produktem stosowanym do powiększania warg. Jest to substancja naturalnie występująca w ludzkim ciele. Odpowiada za:

  • utrzymywanie wody

  • nadawanie objętości skórze

W ramach starzenia się naturalna produkcja kwasu hialuronowego w organizmie spowalnia, co z kolei powoduje powstawanie drobnych linii i zmarszczek. Prosta, biurowa procedura powiększania ust za pomocą tej substancji może uzupełnić utraconą objętość, wygładzić zmarszczki wokół ust lub stworzyć usta, o których zawsze marzyłaś.

Gabinety kosmetyczne wysokiej jakości zapewniające dostęp do takiej procedury, oferują bezpłatne konsultacje w zakresie powiększania ust. Spotkanie można umówić z kilkudniowym lub tygodniowym wyprzedzeniem, dzwoniąc do jednej z ich lokalizacji np. na Podkarpaciu. Konsultacje w miejscach takich jak Mestetic służą do oceny celów związanych z powiększaniem warg, pomagają poznać procedurę i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Procedurę można rozpocząć tego samego dnia.

Pomaga to, jeśli chodzi o:

  • Powiększenie cienkich ust

  • Korekcja asymetrii warg

  • Konturowanie warg

  • Redukcja zmarszczek palacza

Jak wygląda ta procedura?

osocze bogatopłytkowe WrocławPo wstępnej konsultacji z powiększaniem i poprawianiem warg wargi są znieczulone miejscowym kremem znieczulającym. Po tym, jak usta są zdrętwiałe i oczyszczone, lekarz może wstrzyknąć wybraną substancję po tym jak minie od 10 do 15 minut. Procedura obejmuje serię zastrzyków bardzo małą igłą. Wynik widać od razu.

Przez kilka dni po zabiegu twoje usta mogą być obolałe i lekko opuchnięte. Niektóre obszary mogą również być delikatne i wrażliwe. Aby zmniejszyć ryzyko powikłań, należy postępować zgodnie ze wszystkimi instrukcjami otrzymanymi podczas konsultacji. Aby skrócić czas regeneracji do minimum, zalecamy stosowanie zimnych okładów bezpośrednio po zabiegu. Korzystanie z okładów lodowych zmniejsza również ryzyko siniaków i wydłuża znieczulające działanie znieczulenia. Zaleca się również utrzymywanie w czystości obszarów, unikanie masowania ust i palenia przez 48 godziny.

Większość produktów na bazie kwasu hialuronowego trwa od sześciu miesięcy do roku. Pacjentki, które chcą mieć do czynienia z powiększaniem warg regularnie zwykle wracają raz lub dwa razy w roku, aby utrzymać swoje wyniki.

Aby lepiej poprawić związane z wiekiem linie i zmarszczki wokół ust, zabiegi iniekcji warg są skutecznie łączone z iniekcjami botoksu, a także można do tego dodać frakcyjne laserowe odnawianie powierzchni i zabiegi napinania skóry za pomocą częstotliwości radiowej.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.