Dowiedz się, jak prawidłowo wyregulować lusterko samochodowe

Umiejętność prawidłowej regulacji lusterek bocznych samochód jest kwestią bezpieczeństwa, ponieważ tak zwany „martwy punkt” – gdy kąt lustra pogarsza widoczność przedmiotów w pobliżu samochodu – może być odpowiedzialny za poważne wypadki drogowe, szczególnie w przypadku pieszych lub motocykli. Wyjaśniono również inne kwestie, takie jak różnica między mocą i momentem obrotowym a tym, co jest czyszczeniem silnika Flusch.

W tym miejscu odpowiedzieliśmy na pytania internautów i podaliśmy wskazówki, jak prawidłowo dostosować lustra. Sprawdź to poniżej.

Chciałbym wiedzieć, jak uniknąć martwego pola podczas regulacji lusterka wstecznego.

Aby dowiedzieć się, czy lusterka zewnętrzne pokrywają najszerszy kąt wokół samochodu, najlepiej umieścić dwa odniesienia z każdej strony samochodu, aby wykorzystać je jako podstawę. Na przykład użyj stożka i poproś kogoś, aby przesunął go w kierunku przodu pojazdu, a także na zewnątrz. Najlepiej również umieść miotłę w stożku, co ułatwia regulację, w przeciwnym razie twoje trafienie pokaże więcej ziemi niż inne pojazdy wokół ciebie. Zrób to po obu stronach i ustaw lusterko wsteczne, aby zobaczyć minimum stożka lub miotły – jeśli pojawi się lepsza końcówka stożka (u dołu) – ale także część samochodu, nawet jeśli jest to zakręt. Najlepsze jest to,

Jeśli chcesz zamówić lusterka samochodowe lub inną oryginalną część samochodową, sprawdź: sklep internetowy z częściami samochodowymi Autoczescionline24.pl.

Jaka jest różnica między momentem obrotowym a mocą?

Zarówno moment obrotowy, jak i moc są wielkościami używanymi do oceny wydajności silnika. Oba są uzyskiwane tylko przy pracy gazu pędnego w specjalnym urządzeniu do tego celu, dynamometrze. To urządzenie jest statyczne i może zaoferować idealne warunki przyspieszenia, aby silnik mógł wykorzystać swój pełny potencjał.

Moc jest miarą zdolności pojazdu do rozwijania prędkości lub szybkości pojazdu. Na przykład mocniejszy samochód będzie łatwiejszy do wyprzedzenia. Im wyższa moc, tym większa zdolność do osiągania dużych prędkości. Ta formuła jest uzależniona od obrotów, więc im wyższe obroty, tym bardziej silnik będzie dostarczał moc. Oznacza to, że maksymalna moc będzie dostępna przy maksymalnej prędkości obrotowej silnika.

Wątpię, jak działa czyszczenie silnika Flusch. Czy to do czystych świec?

Ta usługa polega na chemicznym czyszczeniu silnika w odniesieniu do części smarującej, ale nie do czyszczenia świec zapłonowych. Złogi węgla gromadzące się w świecach silnikowych mogą być wydobywane przez wykwalifikowanego mechanika, ale jeśli te osady zostaną wykryte, jeszcze lepiej wymienić świece zapłonowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.