Sprężyny gazowe Stabilus do maszyn rolniczych

Czym zajmuje się marka Stabilus?

Stabilus to niemiecka firma istniejąca na rynku od 1934 roku. Aktualnie ich produkty są dostarczane do: Azji, Ameryki oraz do wielu krajów w Europie. Ta doceniana na całym świecie, nagrodzona wieloma certyfikatami, niemiecka marka, ma swojego reprezentanta również w Polsce. Jest nim dystrybutor Pivexin Technology Sp. z o.o. Stabilus jest światowym liderem w produkcji sprężyn gazowych. Na samym początku swojej działalności, produkty były kierowane do niewielkiego grona osób, jednak po odkryciu ich niesamowitej skuteczności i niezawodności, rozszerzono produkcję na większą skalę. Od tej pory w ofercie firmy znajduje się ponad 15 tysięcy różnych rodzajów sprężyn gazowych Stabilus, z których korzystają koncerny samochodowe, takie jak Volkswagen. Sprężyny gazowe Stabilus dzięki nieustannie rozwijającej się marce, są wciąż udoskonalane, a ich oferta jest poszerzana o kolejne nowości. To wszystko sprawiło, że Stabilus jako pierwsza marka na świecie, rozpoczęła produkcję sprężyn gazowych na wielką skalę. Wszystko po to, aby uczynić życie swoich klientów, bardziej komfortowym.

Sprężyny gazowe Stabilus – co to jest?

Sprężyny gazowe Stabilus to siłowniki do, których wykorzystywany jest skompresowany gaz, a dokładniej azot, mający za zadanie wywołać ruch tłoczyska. Największe zastosowanie sprężyn gazowych Stabilus można znaleźć w samochodach, a dokładniej w klapach, drzwiach, szybach, maskach oraz w wielu maszynach przemysłowych i rolniczych. To urządzenie odpowiada za ich podtrzymanie i podnoszenie.

Dbanie i utrzymanie sprężyn gazowych Stabilus

Upływający czas i regularne działanie sprężyn gazowych sprawia, że się stopniowo zużywają. Do tego wszystkiego dokładają się złe warunki pogodowe, takie jak śnieg, wilgoć, czy mróz. To wszystko sprawia, że sprężyny mogą nie być w stanie utrzymać klapy samochodu, drzwi lub szyb tylnych w ciągnikach rolniczych, we właściwej pozycji. Aby tego uniknąć, należy regularnie sprawdzać ich stan i zadbać o to, aby zakupione sprężyny miały wysoką odporność na korozję, jak również, żeby były zrobione z materiałów najwyższej jakości, takich jak stal nierdzewna.

Sprężyny gazowe – idealne do maszyn rolniczych

Oprócz szerokiego zastosowania w samochodach osobowych, sprężyny gazowe są wszechobecne w ciągnikach rolniczych, traktorach, koparkach oraz w wielu maszynach budowlanych. Wielość rozmiarów i modeli, w jakich występują sprawia, że konsumenci nie będą mieli problemu w znalezieniu odpowiednich sprężyn gazowych do swoich pojazdów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.