Dystrybutor wody w biurze – jedna rzecz, a ile korzyści!

Zwracanie uwagi na zdrowie pracowników jest ważnym elementem prowadzenia udanego biznesu. W końcu, gdy twoi pracownicy są zdrowi i szczęśliwi, twoje najważniejsze aktywa są chronione: Twoi pracownicy! Liczne badania wykazały, że pracownicy pracują najlepiej, gdy czują się dobrze psychicznie i fizycznie.

Podczas gdy Twoja firma może już korzystać z różnych inicjatyw programu odnowy biologicznej, takich jak:

 • targi zdrowotne,

 • członkostwa w siłowni,

 • szczepionki przeciw grypie,

możesz również pomyśleć o zainstalowaniu dystrybutora wody w ramach swojego biura. Ale dlaczego? Oto, jak picie wysokiej jakości przefiltrowanej wody z biurowego dystrybutora wody może przynieść korzyści Twoim pracownikom.

Zwiększona produktywność

Od dawna sugerowano, że istnieje związek między odwodnieniem a obniżoną wydajnością. Według badań przeprowadzonych w 2014 roku nawet łagodne odwodnienie może spowodować, że pracownicy wpadną w przerażający popołudniowy kryzys. Badanie twierdzi, że utrata wody poniżej 5 procent może tłumić przepływ krwi do mózgu, co zmniejsza:

 • sprawność poznawczą,

 • czas reakcji,

 • uwagę.

Możesz zwalczyć odwodnienie, instalując w biurze dystrybutor wody, który oferuje pracownikom pyszną, świeżą i czystą wodę na żądanie przez cały dzień. Obfitość zdrowej wody o doskonałych smakach zapewni pracownikom spokój w pracy, a ich ciała będą gotowe do wykonania każdego zadania.

Mniej L4

Czy wiesz, że 35 procent wszystkich chorób żołądkowo-jelitowych jest związanych z wodą? Kiedy pracownicy odwołują się do pracy z powodu błędów żołądkowych, wydajność z pewnością cierpi. Dodatkowo, pracownicy często czują się bardziej zestresowani, gdy wracają do pracy z większym obciążeniem pracą, biorąc czas wolny na choroby, którym można zapobiec w pierwszej kolejności. Wyeliminuj ryzyko związane z chorobą żołądkowo-jelitową i odpowiedzialnością biznesową, kupując odpowiedni biurowy system filtracji wody. Zainstalowanie dystrybutora wody filtrowanej za pomocą technologii zapewniającej całkowicie czystą wodą może wyeliminować szkodliwe bakterie i wirusy oraz zapewnić, że pracownicy będą zdrowi i pracowici.

Większa kultura miejsca pracy, zaangażowanie pracowników

Badania pokazują, że pracownicy mogą faktycznie korzystać z pogawędek przy dystrybutorze. Każdy potrzebuje czasu, aby rozładować swoje emocje w ciągu dnia roboczego, a kiedy pracownicy odpoczną, aby zebrać się wokół biurowego dystrybutora wody, pozwala im to na wzajemne angażowanie się, co zwiększa morale i wydajność. Spotkania te często poprawiają kulturę miejsca pracy, zapewniając nieformalny “kontakt” z przełożonymi i wyższym kierownictwem, a także umożliwiając współpracę z pracownikami z innych działów. Te dystrybutory do wody i pitniki dają pracownikom wiele okazji do odkrywania wspólnych zainteresowań, które mogą poprawić koleżeństwo i integrację wewnątrz organizacji.

Dobre samopoczucie pracownika jest warte inwestycji, ponieważ jest bezpośrednio związane z długowiecznością i szczęściem pracownika. Jeśli potrzebujesz prostego sposobu na poprawę samopoczucia swoich pracowników, zainstalowanie dystrybutora wody w Twoim biurze może być świetnym początkiem dla zapewnienia pracownikom produktywności, zdrowia i zaangażowania przez wiele lat.

Jeden komentarz dla wpisu: “Dystrybutor wody w biurze – jedna rzecz, a ile korzyści!

 • 31 sierpnia 2020 at 04:40
  Permalink

  Chciałbym wynająć dystrybutor do wody dla pracowników niewielkiej firmy. Do tej pory jednak nie korzystałem z takich usług, nie wiem więc, na co zwracać uwagę przy wyborze oferty? Czy wodę zamawia się wtedy, kiedy się skończy czy może odgórnie ustala się odstęp czasu, w jakim firma dowozi nowy, pełny dystrybutor. Interesuje mnie też kwestia awaryjności – czy takie dystrybutory działają bezproblemowo, czy jednak dosyć często się psują?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.