Odpoczywając… wybierz dziecku najlepszy wózek!

Wózki są dostępne we wszystkich cenach i rozmiarach. Oto kilka cennych wskazówek, które na pewno Ci pomogą w ostatecznym wyborze.

Wózek jest dużym, drogim zakupem i jest tak wiele modeli, nic dziwnego, że zakupy takowego powodują niepokój nowych rodziców. Dobra wiadomość: kupuj wysokiej jakości, certyfikowane wózki dziecięce 3w1 ranking a na pewno się nie pomylisz. Złe wieści: jeśli kupujesz wózek basic, a nie 3wq będziesz musiał kupić więcej niż jeden produkt, ponieważ Twoje potrzeby ulegają zmianie, a Twój pierwszy wózek się zużyje. Ale oto kilka podstaw, które pomogą zacząć i podjąć mądrą decyzję.

Na początek trochę teorii….

“Wózek” to po prostu inna nazwa wózka dziecięcego, ale często odnosi się do takiego, w którym dziecko jest odwrócone buzią do Ciebie. Są też staroświeckie wózki (duże koła, fantazyjny daszek), w których niemowlę tylko leży – są niczym kozetki na kółkach i są przeznaczone dla noworodków.

“System podróżny” to wózek, który jest wyposażony w fotelik samochodowy, który się w niego wsuwa. Dziecko może jeździć na foteliku samochodowym, gdy jest niemowlęciem i na siedzeniu wózka, gdy jest starsze.

Wózki sportowe – to takie trójkołowce z którymi możesz biegać, choć teraz są też dostępne trzykołowe wózki, które nie są przeznaczone do joggingu, tylko na pokaz.

Wreszcie, “wózek spacerowy” to mały, lekki wózek, który jest mniej więcej tkaniną zawieszoną na ramie, odpowiednia dla dziecka w wieku 6 miesięcy lub starszego. Jest to wózek, który na początku będzie Ci się wydawał zbędny, ale z pewnością spodoba ci się, gdy będziesz mieć małe dziecko i będziesz mieć dość podnoszenia, składania i pchania czegoś większego.

Możesz wydać tyle, ile chcesz.

Rozwój dzieckaDlatego – ustal budżet przed rozpoczęciem – to łatwy sposób na zawężenie wyboru wózka. Czy zamierzasz popisać się czymś luksusowym w zakresie 2000 złotych? Wybierz jeden z popularnych stylów od 500 do 1500 złotych? A może szukasz prawdziwej okazji? Są też wózki powyżej 3000 złotych ale zakładamy, że są to dla rodziny królewskiej, celebrytów i ludzi zamożnych, którzy ich naśladują.

Zacznij od wózka, który pasuje do noworodka. Oznacza to, że dziecko może jeździć leżąc płasko lub prawie płasko. Przepiękne są staroświeckie wózki dziecięce, ale dlatego, że są drogie, ciężkie i bezpieczne tylko do mniej więcej ukończenia przesz dziecko trzeciego miesiąca życia 0 nie polecamy ich. Lepszą alternatywą jest jeden z wspominany wcześniej wózek 3w1 sprzedawanych przez niektóre firmy europejskie, w których kupujesz osobny gondolę, która zatrzaskuje się na ramie wózka przez pierwsze trzy miesiące, a potem używasz siedziska. Choć są też drogie – to jest bardziej praktyczna inwestycja.

Najbardziej praktycznym zakupem jest zwykły wózek z siedziskiem, które składa się z tyłu, dzięki czemu można go używać w pozycji pionowej, gdy dziecko rośnie. Możesz porozglądać się na stronach internetowych, aby poczuć, co jest w twoim przedziale cenowym, ale ostatecznie powinieneś pójść do sklepu, aby przeprowadzić testy. To dla Ci lepszy wgląd w temat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.