MK-677 sekretem budowania zdrowej masy mięśniowej?

Ibutamoren Mesylate, znany również pod nazwą MK 677, to dość kontrowersyjny suplement, który został opracowany w ostatnich latach. Jeśli będziesz badać Ibutamoren online, szybko odkryjesz, że mówimy o suplemencie, który nie jest tak bardzo wspierany przez naukowców, jak byś tego chciał.

Z drugiej strony tak dużo mówiło się o Ibutamoren na wielu forach internetowych, gdzie poprzedni użytkownicy dzielą się swoimi doświadczeniami z tym suplementem, niektórzy bardziej pozytywnie niż inni. W dzisiejszym poście podzielimy się szczegółami mechanizmu działania, korzystnymi skutkami i potencjalnymi skutkami ubocznymi, w tym sugerowanymi dawkami dla uzyskania ostatecznego efektu.

Czym jest MK-677

MK-677 to szeroko dyskutowany suplement, popularny ze względu na swoje zdolności do:

• budowania zdrowej masy mięśniowej
• zwiększania poziomu hormonu wzrostu w organizmie.

MK-677 jest dostępny bez recepty, co oznacza, że ​​nie potrzebujesz recepty, aby mieć własną butelkę MK-677. Zalecamy jednak skonsultowanie się z lekarzem przed przystąpieniem do stosowania MK-677, aby upewnić się, że jego stosowanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem związanym z Twoim stanem zdrowia. Jedną negatywną stroną MK-677 jest fakt, że jest bardzo mało naukowców, którzy udowadniają korzystne działanie MK-677. Ale jest też wiele recenzji użytkowników napisanych przez mężczyzn i kobiety na całym świecie, którzy spędzili swoje życie testując różne suplementy, które pomogą im osiągnąć najlepsze wyniki w ich treningach.

Jak to działa?

To, co w zasadzie robi MK-677, to zwiększanie poziomu hormonu wzrostu w organizmie, który pomaga w procesie budowania masy mięśniowej. Ale jak to się robi? Po wprowadzeniu MK-677 do organizmu zaczyna naśladować działanie hormonu zwanego greliną, aby związać się z jednym z receptorów greliny w organizmie (GHSR). W ten sposób aktywuje te receptory, które zwiększają wydzielanie hormonu wzrostu. Ale to nie wszystko. GHSR wpływa również na różne regiony, które kontrolują apetyt, nastrój, funkcje poznawcze i pamięć, więc można oczekiwać, że wszystkie te regiony będą również dotknięte przez stosowanie MK-677. Jedną całkiem pozytywną cechą MK-677 jest jego zdolność do zwiększania poziomu hormonu wzrostu, przy jednoczesnym braku wpływu na poziom kortyzolu w mózgu, który jest hormonem odpowiedzialnym za tłumienie układu odpornościowego i upośledzenie funkcji poznawczych i pamięci mózgu – hormonu, którego poziom musi pozostać w normalnych zakresach, aby dobrze funkcjonować. Nie jest to zdolność, którą oferuje wiele suplementów budujących mięśnie.

Korzyści z MK-677

Zwiększając wydzielanie hormonu wzrostu w organizmie, MK-677 pomaga tkankom w organizmie, w tym więzadłom, ścięgnom i kościom, a także obecnym ranom, goić się lepiej i w krótszym czasie. Hormon wzrostu jest również w stanie poprawić obrót kostny i gęstość kości, dzięki czemu kości są zdrowe i mocne. Będąc w stanie zwiększyć poziom hormonu wzrostu i poziom insulinopodobnego czynnika wzrostu MK-677 jest w stanie w krótkim czasie zbudować beztłuszczową masę mięśniową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.