Kubki termiczne z nadrukiem logo – przez pragnienie do klienta

Kubki promocyjne mają wielką moc. Espresso z markowym kubkiem – to jest to! Nadaje się nie tylko na kawę, ale kubek z logo pozwala też cieszyć się ulubioną filiżanką herbaty. Podarowanie spersonalizowanych kubków potencjalnym klientom to łatwy sposób na przełamanie lodów, poprzez przedstawienie ich swojej marce w bardziej przyjazny i przystępny sposób. Dlaczego nie wydrukować nazwiska swojego pracownika na tych kubkach, powstrzyma to całą politykę biurową dotyczącą walki o najlepsze kubki?!

Ceramiczne kubki z logo

Jeśli chcesz zamówić dużą ilość do swojego biura lub na następne wydarzenie, nie tylko kubki termiczne z nadrukiem logo ale też ceramika jest zdecydowanie dobrym wyborem. Najpopularniejszy rodzaj kubka, niezmiennie jeden z najlepiej sprzedających się produktów promocyjnych w Polsce i nie bez powodu. Kolejną zaletą kubków ceramicznych jest to, że mogą zatrzymywać ciepło, co czyni je bardziej przyjaznymi dla środowiska niż inne materiały. Ekonomiczny sposób na promocję Twojej marki na wszelkich targach lub wystawach.

Pełny kolor

Wprowadzając ponownie zabawę w marketing, pełnokolorowe kubki są idealne do wszelkich jasnych i kolorowych projektów i na pewno wyróżnią się z tłumu. Wydrukowane metodą sublimacji, dlatego możesz spokojnie dodać zdjęcie do tych kubków, aby stały się bardziej spersonalizowanym prezentem.

Porcelana kostna

Aby dodać trochę klasy Twojej marce, kubki z porcelany kostnej z nadrukiem są idealne dla bardziej wyrafinowanego wyglądu. Czasem trzeba mieć to, co najlepsze i po to są te kubki. Nadaje się do każdej restauracji, herbaciarni, hotelu lub kawiarni, a nawet będzie pięknym elementem pamiątkowym.

Ekologiczne kubki z logo

Okazywanie troski o środowisko to świetny sposób na budowanie zaufania klientów. Tutaj świetnie sprawdzą się kubki akrylowe z recyklingu są dostępne w wielu ekscytujących i żywych kolorach, idealnych do zaprezentowania wszelkich szczegółowych projektów.

Porcelana

Kubek promocyjny najwyższej jakości, który ma wiele do zaoferowania! Wspaniały prezent, który z pewnością wywrze pozytywne wrażenie na każdym dyrektorze lub dyrektorze. Jeden z ulubionych typów w ramach porcelanowych filiżanek do espresso jest idealny do każdej kawiarni lub restauracji. Nie tylko do kubków, mamy wybór talerzy, czajników i dzbanków na mleko, które uzupełnią Twój luksusowy zestaw.

W lifecreative znajdziesz naprawdę szeroką gamę promocyjnych kubków do kawy, na których można nadrukować logo i przesłanie Twojej firmy. Dlaczego nie zadzwonić do tych doświadczonych sprzedawców, aby dowiedzieć się, które kubki promocyjne będą pasować do Twojej marki? Porozmawiaj z nimi, a na pewno znajdzie się coś idealnego dla Twojej marki i przekazu marketingowego, jakim chce się podzielić.

Kubki termiczne z logo jako artykuły promocyjne są zawsze popularnymi prezentami na targach i wystawach. Mogą być zawarte również w dowolnych pakietach powitalnych dla nowych pracowników. Skorzystaj z tej gotowej inspiracji, by podnieść reklamę swojej marki na wyższy poziom.

Polecamy:
Jeansy męskie – wszystko co musisz o nich wiedzieć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.