Wielkopolskie Towarzystwo Finansowe – kto może skorzystać z usług finansowych?

Wielkopolskie Towarzystwo Finansowe zajmuje się pomocą w wybraniu odpowiedniego finansowania dla swoich klientów. Wspomaga w znalezieniu dodatkowych pieniędzy dla osób w potrzebie lub chcących wspomóc się finansowo pożyczką na rozwój zawodowy lub dla firmy. Kredyty, pożyczki, chwilówki, kredyty hipoteczne, a nawet ubezpieczenia – to wszystko można załatwić w jednym miejscu – w Wielkopolskim Towarzystwie Finansowym. Usługi pośrednictwa kredytowego i finansowego to bezpieczna oferta, dzięki której można uzyskać finansowanie z potwierdzeniem i porównaniem wszystkich ofert na rynku. Pośrednicy kredytowi nie działają tylko dla jednego sektora finansowego – banków, ale wszystkich instytucji finansowych znajdujących się w obszarze własnej działalności, rynku lokalnego czy krajowego (jeżeli zachodzi taka potrzeba poszukiwań). Rozwiązania oferowane przez WTF z Poznania to kompleksowa obsługa finansowa klientów prywatnych i publicznych. Dlaczego warto zwrócić się do Towarzystwa z prośbą o doradztwo i wsparcie?

Czym zajmuje się Wielkopolskie Towarzystwo Finansowe?

Wielkopolskie Towarzystwo Finansowe kieruje się mottem, że „Prawdziwe bogactwo to nie to, ile Twoja praca pozwoli Ci zarobić, ale to kim Cię uczyni” – Pino Pellegrini. Przypomina i potwierdza to działania, że w życiu należy pracować mądrze a nie ciężko, a także, że sprawy każdego klienta, są na tyle ważne, aby traktować je priorytetowo i budować przyszłość danej osoby – a nie tylko chwilowo dać finansowy ratunek w potrzebie. Co innego jest znaleźć pożyczkę na zakup sprzętu dla działalności, kursy (które trzeba zapłacić w przeciągu tygodnia), czy znaleźć dofinansowanie do firmy. Co innego natomiast, kiedy pożyczka, to jedyny ratunek, bo ktoś może straci

mieszkanie. Wielkopolskie Towarzystwo Finansowe, pomoże zaradzić takim problemom. Z jakim tematem można się jeszcze zwrócić do Wielkopolskiego Towarzystwa Finansowego, aby mieć pewność dobrze ulokowanych finansów i spokój co do własnego życia?

Wielkopolskie Towarzystwo Finansowe – co można załatwić z jego pomocą?

Wielkopolskie Towarzystwo Finansowe ma doświadczenie w zakładaniu kont osobistych i firmowych. Posiada doświadczenie w pozyskiwaniu kart kredytowych, kredytów gotówkowych, kredytów firmowych i hipotecznych, produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych. Ponadto, z udziałem i wsparciem pośredników możliwe jest dobranie odpowiedniego ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia zdrowotnego, majątkowego, ubezpieczenia samochodu (załatwieniu OC, AC, NNW), ubezpieczenia dowolnej nieruchomości (domu, mieszkania, a nawet pensjonatu), ubezpieczenia na podtrzymanie przychodu, na emeryturę czy ochronę bliskich w rodzinie i dzieci (np. NNW przedszkolaka, ucznia czy studenta). W jednym miejscu, można uzyskać kompleksową pomoc finansowo – ubezpieczeniową na codzienne życie, a nawet podróże. Poza codzienną ochroną, można nabyć ubezpieczenie sezonowe – turystyczne (np. na ubezpieczenie bagażu, koszty leczenia w podróży, czy assistance na wakacjach).

Wielkopolskie Towarzystwo Finansowe dla firm – kredyty i ubezpieczenia

Wielkopolskie Towarzystwo Finansowe oferuje firmom i działalnościom ubezpieczenie swojego biznesowego pomysłu, floty samochodowej lub transportów lokalnych, regionalnych lub logistycznych (jeżeli firma się tym zajmuje). Można załatwić tu także OC zawodu, OC przewoźnika, OC zarządcy nieruchomości, ubezpieczenie dotyczące ochrony prawnej i podtrzymania przychodu (jeżeli firmę dopadnie kryzys finansowy), ubezpieczenie cargo i Pracownicze Plany Kapitałowe. Ponadto, pośrednicy mogą pozyskać dla firmy kredyty gotówkowe na dowolny cel i kredyty konsolidacyjne. W tym pierwszym przypadku pośrednicy kredytowi proponują specjalne oferty dla wolnych zawodów, m.in.: Lekarzy, Weterynarzy, Stomatologów i Protetyków, Prawników i Adwokatów, Notariuszy i Biegłych Rewidentów, Architektów, Architektów Wnętrz i Architektów Krajobrazu, Doradców Podatkowych i Księgowych, Geodetów i Właścicieli NZOZ, a także Komorników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.