Wynajem biur w Warszawie – 3 nowo powstające obiekty, na które warto zwrócić uwagę

W stolicy powstaje obecnie wiele obiektów biurowych wartych zainteresowania. Oferta ciągle się rozrasta – praktycznie każda dzielnica przyciąga pięknymi wizualizacjami nowoczesnych kompleksów. Które są jednak najbardziej warte Twojej uwagi? Przygotowaliśmy małe zestawienie!

Budynki w trakcie budowy, w których możesz liczyć na wynajem biur w Warszawie, to:

1. Biurowiec Varso, Śródmieście

Kompleks będzie zlokalizowany przy ul. Chmielnej, w miejscu styku Alej Jerozolimskich oraz Alei Jana Pawła II. Będzie można także łatwo od niego przejść do dworca PKP Warszawa Centralna, co przełoży się na znakomitą komunikację z każdą częścią miasta. Kompleks będzie składać się z kilku niższych budynków oraz najwyższej w UE wieży – łącznie 140000 m2 powierzchni biurowych. Zdecydowanie biurowiec Varso stanie się największym obiektem biurowym w Warszawie. Przewidywany rok budowy: 2020.

2. Biurowiec Vector +, Wola

Vector + będzie miał swoje położenie w miejscu złączenia ulicy Obozowej i Alei Prymasa Tysiąclecia na warszawskiej Woli. Bliskość centrum miasta (ale bez typowego dla niego zgiełku), sprawne połączenie z innymi dzielnicami Warszawy i trasą krajową oraz dogodna komunikacja z portem lotniczym sprawiają, że Vector z pewnością będzie często wybieranym biurowcem w obrębie całej stolicy. Budynek będzie posiadać dostęp do kilku linii autobusowych kursujących Aleją Prymasa Tysiąclecia i ulicą Obozową oraz linii tramwajowych, które łączą Wolę z lewobrzeżną częścią Warszawy. Przewidywany rok budowy: 2019.

3. Biurowiec Cube, Mokotów

Kompleks CUBE, który powstaje przy ul. Postępu 5A w jednej z najszybciej rozwijających się i najmodniejszych dzielnic Warszawy – na Mokotowie, to nie tylko biuro. Budynek połączy w sobie także funkcję hotelową, handlową i usługową. CUBE zmieści ponad 18000 m2 powierzchni biurowej na siedmiu kondygnacjach, a także ponad 1900 m2 powierzchni handlowo-usługowej ulokowanej na parterze. Jeszcze jedną zaletą tego biurowca jest świetny dostęp do infrastruktury transportowej: drogi ekspresowej S79, obwodnicy Warszawy oraz Lotniska Chopina. Przewidywany rok budowy: 2019.

Jeden komentarz dla wpisu: “Wynajem biur w Warszawie – 3 nowo powstające obiekty, na które warto zwrócić uwagę

  • 11 września 2019 at 06:05
    Permalink

    Od pewnego czasu szukam dobrej jakości i eleganckich dywanów do salonu oraz pokoju dziennego. Zależy mi na tym, by świetnie się prezentowały i żeby nie było na nich widać każdego paproszka czy innego drobnego brudu. Na https://www.kochamydywany.pl/dywany-do-salonu znalazłam fajną ofertę dywanów, zwłaszcza różnokolorowych, które świetnie się prezentują i wydaje mi się, że będą łatwe do sprzątania. Co myślicie o takich dywanach?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.