Poznaj olejki i wyzwól swoje libido!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego Afrodyta, Bogini Miłości i Zmysłowości, używała płatków róż w swojej jaskini miłości? Dlaczego Kamasutra zwiastuje użycie kadzideł i zapachów? Cóż, powód jest trochę skomplikowany i tkwi w jednym z naszych sześciu zmysłów!

Nasz zmysł węchu stymuluje zakończenia nerwowe opuszki węchowej, która znajduje się z tyłu nosa, co z kolei stymuluje część mózgu zwaną układem limbicznym, która wyzwala nasze libido – zatem jeśli chcesz wiedzieć co to jest libido jak zwiększyć libido – może bardziej niż psycholog, seksuolog może Ci się przydać znany aromaterapeuta? Olejki eteryczne działają magicznie i stymulują przysadkę mózgową, która jest głównym gruczołem wydzielania wewnętrznego, który kontroluje produkcję hormonów. Brak aktywności przysadki mózgowej może prowadzić do niskiego popędu seksualnego. Tak więc olejki pomagają utrzymać go w stanie aktywnym. Zatem wygląda na to, że Afrodyta odkryła swój sekret. Teraz wiesz, dlaczego ona jest boginią miłości!

Tak więc, jeśli twoje libido cię zawodzi, nadszedł czas, aby zafundować sobie słodki zapach, aby wrócić do działania.

Olejki aromaterapeutyczne to zmysłowy sposób na rozpalenie libido.

Cząsteczki olejków są tak małe, że mogą szybko mieszać się we krwi i przenosić do wszystkich części ciała. Naturalne zapachy obecne w olejkach aromatycznych mają kluczowe znaczenie dla pociągu seksualnego. Niektóre zapachy obezwładniająco pobudzają kobiety, podczas gdy inne są wystarczająco dobre, by oczarować nawet najbardziej opornego mężczyznę. Wystarczy spróbować uwierzyć w moc sekretnych pomocników w sypialni, jaką są te olejki!

Wśród wielu olejków aromatycznych, które mają właściwości afrodyzjaku, są słodkie aromaty cynamonu, bergamotki, drzewa cedrowego, czekolady, wanilii, lawendy, róż i paczuli.

Ylang Ylang

Sprawność seksualna: uważany za jeden z najpotężniejszych afrodyzjaków, ylang ylang zwiększa libido i atrakcyjność między kochankami. Dodaje energii, intensyfikuje erotyzm i jest dobry do eksperymentów seksualnych.

Chcę spróbować? Po prostu umieść patyczek kosmetyczny zanurzony w ylang-ylang obok łóżka i zobacz jego magię! (Tak, wystarczy jedna kropla ylan ylang!) Uwaga: nie używaj go zbyt dużo, ponieważ wprowadza Cię w stan euforii i może powodować ból głowy i nudności.

Róża

Sprawność seksualna: olej działa najlepiej na kobiety, szczególnie jeśli chodzi o równoważenie hormonów. Działa tonizująco na narządy rozrodcze i może najlepiej działać w celu zwiększenia seksualności.
Chcę spróbować? Śmiało, rozpieszczaj ją. Daj jej kojący masaż miłosny.

Jaśmin

Sprawność seksualna: jaśmin poprawia nastrój i dodaje energii. Tradycyjnie stosowany jest w walce z oziębłością, impotencją i przedwczesnym wytryskiem, dzięki silnemu działaniu erogennemu.
Chcesz spróbować? Połącz go z drzewem sandałowym, olejkami cytrusowymi i różą i zanurzcie się w aromatycznej kąpieli. Uwaga: odradza się kobietom stosowanie olejku jaśminowego w okresie ciąży.

Neroli

Sprawność seksualna: to potężny afrodyzjak, który najlepiej nadrabia zmysłowy akt uwodzenia i niegrzeczny flirt. Służy do zwalczania oziębłości i zwiększania libido, szczególnie u kobiet.
Chcesz spróbować? Wystarczy jedna lub dwie krople w dyfuzorze, aby stworzyć nastrój na idealną noc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.