Praca w salonie marki BMW

Praca w salonie marki BMW może być spełnieniem marzeń każdego, kto od zawsze interesował się motoryzacją. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają dość codziennego robienia czegoś, co nie daje im ani należytego wynagrodzenia, ani oczekiwanej satysfakcji. Praca u światowego lidera samochodów marki premium z pewnością stanie się kluczem do drzwi kariery, która w połączeniu z rozwojem zainteresowań stanie się spełnieniem zawodowych marzeń. Zachęcamy do bliższego poznania przygotowanej przez nas oferty.

Jesteśmy firmą cieszącą się ugruntowaną pozycją na rynku, wyróżniającą się wieloletnim doświadczeniem w branży. Jesteśmy cenieni na świecie, również w Polsce, ze względu na przestrzeganie najwyższych standardów oraz wysoką jakość proponowanych przez nas produktów. Od dzisiaj Ty również możesz stać się częścią naszego zespołu i pracować na ten wielki sukces. Czy jesteś gotowy, aby wziąć swoją przyszłość we własne ręce i sięgnąć po więcej? Jeśli tak, mamy dla Ciebie doskonałe oferty pracy, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania: https://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/

Oferujemy stanowiska związane z zarządzaniem, sprzedażą oraz serwisem w głównych miastach na terenie całego kraju. Aktualnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

 • Technik;
 • Mechanik samochodowy;
 • Kierownik serwisu;
 • Pracownik recepcji;
 • Product Genius;
 • Specjalista ds. Call Center;
 • Specjalista ds. CRM;
 • Doradca ds. Sprzedaży Samochodów;
 • Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych;
 • Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów;
 • Doradca ds. Ubezpieczeń;
 • Doradca Serwisu Blacharsko-Lakierniczego;

serwis samochodowyNasi Dealerzy działają w takich miastach, jak Olsztyn, Białystok, Warszawa, Bydgoszcz, Toruń, Łódź, Poznań, a także wiele innych.

Mamy nadzieję, że każda osoba zainteresowana naszą ofertą, znajdzie stanowisko oraz miejsce pracy odpowiednie dla siebie.

Poszukujemy osób nastawionych na sukces, którym nieobca jest wysoka kultura osobista. Pragniemy pozyskać pracowników komunikatywnych, otwartych na ludzi, umiejących pracować w grupie, jednak cechujących się również samodzielnością. Zachęcamy do składania aplikacji osoby posiadające prawo jazdy kategorii B, które mogą poszczycić się znajomością języków obcych na poziomie komunikatywnym. W zamian jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystne wynagrodzenie, liczne premie uznaniowe, szkolenia rozwojowe, a także pracę w miłej, zgranej ekipie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie zatrudnienia, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.