Instagram tylko na smartfona?

Wiele użytkowników Instagrama żyje w świadomości, że jest to platforma, z której możemy korzystać będąc w posiadaniu smartfona  z systemem  iOS bądź android. Mimo, że portal przeznaczony jest w głównej mierze do tego sposobu użytkowania istnieje możliwość wersji Instagram rejestracja na komputer. Chcąc być jej posiadaczem musimy poszerzyć nasz dysk o kilka dodatkowych aplikacji, które ostatecznie umożliwią nam korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw platformy. Instagram rejestracja na komputer nie różni się niczym od tej na urządzeniach mobilnych. Adekwatnie wymagany jest od nas adres e-mail, numer telefonu czy konto na Facebook. Po utworzeniu profilu możemy:

 • dodawać zdjęcia znajdujące się na dysku
 • ulepszać zdjęcia poprzez zmianę filtrów bądź edycje
 • kontaktować się w wiadomościach prywatnych
 • obserwować znajomych
 • dodawać komentarze i polubienia

seriale onlineBrak aplikacji na komputerze również nie stanowi problemu. Posiadając konto możemy korzystać ze strony poprzez przeglądarkę. Wówczas możemy zalogować się, przeglądać zdjęcia, komentować ale nie mamy mocy do dodawania przez nas zdjęć ani korzystania ze skrzynki prywatnej. Instagram wychodzi naprzeciw potrzeb swoich użytkowników. Stara się zastosować udogodnienia umożliwiające korzystanie z aplikacji przez osoby w różnym wieku. Prosty, intuicyjny interfejs nie powinien dla nikogo stanowić problemu. Dodatkowo łatwy sposób rejestracji i logowania  ułatwia pierwsze kroki w mediach społecznościowych.

Instagram wciąż się rozwija. Właściciele udoskonalają portal tak aby każdy znalazł  w nim to czego właśnie oczekuje. Tym sposobem powstały trzy kategorie kont instagramowych – biznesowe, prywatne i publiczne. Każdy użytkownik ma więc prawo wyboru czy chce zabezpieczyć swoją prywatność czy wszystkie treści mają być widoczne dla użytkowników bądź czy wykorzystywać swoje konto do celów reklamowych. Portal społecznościowy jest więc nie tylko miejscem rozrywki lecz także obszarem, na którym możemy rozwijać nasze umiejętności marketingowe – poprzez promowanie produktów czy marek.

Jeden komentarz dla wpisu: “Instagram tylko na smartfona?

 • 22 maja 2019 at 08:35
  Permalink

  Ostatnie lata były fenomenalne dla Instagrama.
  Tendencja wskazuje, że następne będą jeszcze lepsze.
  Podoba mi się to o czym wspomniałeś na końcu- “Portal społecznościowy jest więc nie tylko miejscem rozrywki lecz także obszarem, na którym możemy rozwijać nasze umiejętności marketingowe”.
  Jest wiele biznesów, które tylko i wyłącznie dzięki Instagramowi zaczęły funkcjonować i się rozrastać.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.