Wybieramy profesjonalny odkurzacz dla firmy

Prowadzenie firmy to nie lada wyzwanie. W dużym stopniu to, jak prosperuje działalność, zależy od odpowiedniego marketingu i PR-u. Pierwsze wrażenie na temat firmy powinno wiązać się z zaufaniem i przekonaniem o jakości usług. Dopełnieniem charyzmatycznej kadry jest zadbane biuro. Pierwszym krokiem w utrzymaniu porządku powinien być wybór profesjonalnego odkurzacza. Odkurzacz wysokiej jakości, czyli…

Nie interesując się sprzętem do sprzątania, możemy mieć problem z oceną jakości odkurzacza, którego zakup rozważamy. Aby ułatwić sobie to zadanie należy zapoznać się z charakterystyką produktu i reputacją marki. Sprawdźmy w rozważanych modelach takie parametry, jak: moc silnika, pojemność, materiał, z którego wykonano rurę. Jednymi z najbardziej cenionych w Europie produktów są odkurzacze Numatic, ze względu na ich niezwykłą trwałość i wysoką jakość.

Jaki rodzaj odkurzacza wybrać?

Przeglądając katalog odkurzaczy na stronie http://www.numatic-haerson.pl/kategoria-produktu/urzadzenia-czyszczace/odkurzacze-profesjonalne/, można się zdziwić, ile rodzajów jest dostępnych. Z pewnością warto zapoznać się z najbardziej docenianymi modelami. Odkurzacz z filtrem HEPA zapewni twojemu pomieszczeniu standard „clean room”, sprawdzi się więc w salach operacyjnych, laboratoriach, archiwach i muzeach. To także filtr, który ułatwi życie alergikom. Odkurzacze Numatic są wyposażone w filtr o klasie H14, co oznacza filtrację do 99,997%. Taki filtr umożliwia usunięcie większości wirusów i bakterii, a także dymu. W firmie bardziej przydadzą się odkurzacze piorące przemysłowe, które znajdą zastosowanie także w hotelu albo szpitalu.

Funkcja prania na mokro umożliwia zebranie płynów z czyszczonej powierzchni. Odpowiednim przykładem takiego odkurzacza jest model WVD 750T-2 wyposażony w wygodny wózek, który ułatwia przesuwanie go po dużej powierzchni. Charakteryzuje się też mocnym silnikiem.

Inne odkurzacze piorące Numatic mają funkcję czyszczenia płytek i suszenia podłogi, nadają się do prania dywanów i tapicerek. Zapewniają dokładne sprzątanie oraz umożliwiają wybór korzystnych parametrów ze względu na kilka rodzajów ssawek. Odkurzacze zbierające wodę pomogą w każdej sytuacji, sprawdzą się zarówno w domu, jak i w firmie. Jeśli interesują cię odkurzacze na mokro, pamiętaj, że zazwyczaj posiadają one również funkcję odkurzania na sucho, co zapewnia wydajność przy różnego rodzaju zadaniach.

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalny odkurzacz?

Kupno taniego odkurzacza wiąże się z koniecznością częstych napraw i ciągłymi utrudnieniami w sprzątaniu. Niestety, taki odkurzacz nie spełni swojej roli, ponieważ nie oczyści dokładnie podłogi. To oznacza, że po każdym odkurzaniu należy jeszcze poprawiać kąty pomieszczeń czy trudniej dostępne miejsca. Wszystkie te czynności powinien wykonać odpowiedni odkurzacz! Oszczędź sobie lub swoim pracownikom pracy i wybierz maszynę, która to ułatwi. Profesjonalny sprzęt to także gwarancja idealnie czystej podłogi oraz podwyższenia komfortu przebywania w twoim biurze.

Niezawodny sprzęt na lata

Dobry odkurzacz posłuży Twojej firmie na wiele lat. Sprzęt najlepszej jakości nie sprawia problemów w użytkowaniu, jest wykonany z trwałych materiałów, charakteryzuje się wydajnością i ekonomicznością. To urządzenie, którym nie musisz się przejmować, ponieważ po prostu spełnia swoją funkcję i jest niezawodny. Zatem podkreśl profesjonalizm swojej działalności idealnie czystą przestrzenią w biurze!

Odpowiedni sprzęt znajdziesz na stronie http://www.numatic-haerson.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.